KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Mezizubní kartáčky TePe – original, soft nebo angle? + VIDEO

Patří k nejoblíbenějším mezizubním kartáčkům nejen mezi zubními lékaři, ale také mezi uživateli. A je to i kvůli výběru ze tří typů – original, soft a angle. Abyste věděli, jaké jsou mezi mezizubními kartáčky TePe rozdíly a pro které mezizubní prostory se daný typ hodí, připravili jsme pro Vás tento přehled.

Mezizubní kartáčky TePe

Mezizubní kartáčky TePe

TePe Original

Pro velmi úzké i naopak široké mezizubní prostory si vyberete vhodný mezizubní kartáček mezi řadou TePe Original. Všech devět velikostí kartáčků má plastem obalený drátek, který zajišťuje bezpečnost a pohodlí při používání. Rukojeť kartáčku je sice kompaktní, ale i tak se drží příjemně. Vlákna jsou navržena tak, aby vydržela a odstraňovala maximum mezizubního plaku.

Pro ještě větší komfort při čištění zadní stoliček si můžete u velikostí 0-3 ohnout flexibilní krček. U velikostí 4-7 už ohýbáte pouze drátek, který je u těchto velikostí již silnější.

TePe Soft

Pokud si potrpíte na velmi jemné čištění, pak můžete vybírat ze šesti velikostí mezizubních kartáčků TePe Soft. Ve velikostech se budete orientovat snadno, protože barvy odpovídají verzi Original, jen mají pastelové tóny. Stejně jako řada Original mají plastem potažený drátek. Co je ovšem jiné, to jsou vlákna. Jak už název napovídá, vlákna jsou velmi jemná, vhodná pro citlivé zuby, podrážděné dásně nebo po chirurgickém zákroku v ústech.

Oproti řadě Original u typu Soft není krček kartáčku flexibilní, a tak si budete muset vystačit pouze s ohýbáním drátku.

TePe Angle

Hledáte mezizubní kartáček, který se Vám bude snadno používat, a přesto s ním mezizubní prostory precizně vyčistíte? V tom případě pro Vás bude nejlepší volbou TePe Angle. Prodloužená rukojeť, hlavička kartáčku zahnutá do pravého úhlu a plastem potažený drátek – to jsou hlavní přednosti mezizubního kartáčku TePe Angle. Díky zahnuté hlavičce pohodlně vyčistíte prostory mezi zadními stoličkami jak z vnější strany od tváře, tak vnitřní strany od jazyka. 

Na výběr máte ze šesti základních velikostí, které jsou odlišeny stejnými barvami, jako ostatní řady mezizubních kartáčků TePe.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz