Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Neotřelé tipy na dárky pro děti od dudlíku po řidičák

  • 24. října 2021

Plyšáci, stavebnice, hry, oblečení. Nic proti klasice, ale spoustu takových dárků děti dostanou od kamarádů, prarodičů a tetiček. Proto není na škodu naředit je několika užitečnějšími. Poradíme, jak i praktické dárky vybrat tak, aby působily hravě a dětem udělaly radost.

Dárky pro děti
Dárky pro děti

Děti, technologie a zubní kartáčky?

Děti, technologie a zubní kartáčky?

Jestli vsadíte na elektrické čištění? Nebo zůstanete u manuálního? To záleží samozřejmě jen na vás. Elektrické kartáčky děti snáz zabaví, takže se možná zbavíte každodenní přemlouvání k čištění. Vhodné jsou pro děti od 3 let, vždy ale dbejte na nastavení jemného režimu – a to jak u populárních Philips Sonicare for Kids, tak u Oral-B Vitality Kids.

Ani obyčejné kartáčky ale nemusí být tak docela obyčejné. Všechny, které u nás najdete, splňují kritéria správného dětského kartáčku: vlákna jsou jemnější, dostatečně hustá, rovně střižená. Tím pádem už stačí jen vybrat zábavný motiv (krokodýla, opičku, hrocha?) a udělat dětem z koupelny hotovou džungli.

Ať už to přiznají nebo ne, pro dospívající je vzhled důležité téma. A vy v té době máte poslední šanci je vybavit pomůckami pro zdravé zuby. Mezi oblíbence teenagerů patří šetrné kartáčky Philips Sonicare for Teens – u každého je přibalené praktické cestovní pouzdro, v provozu vydrží až dva týdny a prvních 14 dní čištění postupně zvyšují intenzitu čištění pro snazší navyknutí na elektrické čištění. Radost udělají také zubní pasty v neobvyklých příchutích od značky Marvis.

Ale nezůstávejme povrchní. Možná vám doma roste environmentální nadšenec. Takové/mu by udělá radost naše limitovaná sada udržitelných kousků. V ní najde třeba kompostovatelný kartáček z bukového dřeva a zubní pastu bez fluoridů, netestovanou na zvířatech a ve skleněné dóze. (A další tři překvapení.)

Tyhle tipy na dárky oceníte spíš pro nejmenší přírůstky někoho dalšího, než jako vánoční dárek pro své nemluvně. Ale nedá nám je nezmínit. Máme totiž krásnou Curaprox sadu ve 3 barvách (růžová, modrá, mint). Obsahuje všechno, co novopečená maminka pro novorozence potřebuje. Ještě bohatší je pak sada nejen na zoubky od Jack N' Jill.


Hledáte další inspiraci?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz