KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Novinky mezi ústními sprchami Waterpik

Ústní sprchy jsou čím dál tím víc oblíbené. Jejich používání je jednoduché a přitom efektivně čistí mezizubní prostory. Pomoci vám mohou s masáží dásní. Značka Waterpik je v této oblasti jedna z nejspolehlivějších. Podívejte se na některé z novinek.

Novinky Waterpik

Novinky Waterpik

Poslední dobou stoupá popularita cestovních sprch. Jsou nenáročné na prostor a snadno si je můžete sbalit s sebou na cesty. Waterpik má dostupnou rovnou trojici barev. Klasickou bílou, černou a také tmavě modrou. Tyto cestovní sprchy mají tři režimy čištění. Jemný pro masáž dásní, střední pro šetrné mezizubní čištění a režim s vysokou intenzitou pro důkladné mezizubní čištění. Nádržka je zabudovaná v těle sprchy. Po naplnění ale vydrží na celé jedno čištění. V balení najdete tři druhy trysek. Klasickou, na rovnátka a pro odstraňování plaku podél dásní. Na cesty si pak snadno sbalíte sprchu do měkkého sáčku a trysky do pouzdra. Obojí je součástí balení.

Velmi podobné modely představila značka pod označeními WF05 a WF06. U modelu WF-05 si navíc můžete vybrat mezi jednotným proudem a masážním proudem. Obě sprchy jsou opatřeny novým prostorem pro umístění bělící tablety. Ta by se během čištění měla postarat o lepší odstranění povrchových skvrn z mezizubního prostoru a podél dásní. Tableta se umísťuje pod trysku, která je kvůli tomu opatřena speciální sítkem. To zamezí případnému ucpání trysky.

Poslední novinkou je ústní centrum Complete Care 9.0. Jedná se tedy o kombinaci ústní sprchy a elektrického kartáčku. Sprcha disponuje 10 možnostmi nastavení intenzity tlaku. Kartáček je sonický s třemi režimy čištění. Na to, že se jedná o ústní centrum, tak rozměrem není o nic větší, než ústní sprchy. Stejně jako u předchozích dvou sprch, i u tohoto přístroje můžete snadno sejmout nádržku a naplnit ji. Ke kartáčku dostanete i cestovní pouzdro, takže si sebou na cesty můžete zabalit pouze kartáček a ne celý přístroj.

Pokud častěji cestujete, nebo nemáte prostor pro stolní sprchu, určitě volte cestovní variantu. Jestli potřebujete více možností nastavení intenzity čištění a raději byste měli větší nádržku sprchy, pak je pro vás ideální volbou jedna z novinek stolních sprch. V případě, že se chystáte používat i sonický kartáček, tak komplexní péči o ústní dutinu poskytne ústní centrum.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

400+ lidí přikoupilo