Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Společnost Panasonic vznikla roku 1918 a soustředí se na produkci široké palety výrobků, od spotřební elektroniky po průmyslová zařízení, stavební produkty a obytné objekty. Kromě toho Panasonic vyrábí kvalitní sonické zubní kartáčky a ústní sprchy zajišťující nejlepší péči při čištění zubů a dásní. Vizí společnosti Panasonic je soustředit se na lidi a snažit se zlepšovat jejich životy.

Proč právě Panasonic?

Elektrické zubní kartáčky Panasonic disponují hlavicí pohybující se v několika směrech, která zajišťuje dokonalé čištění zubů a dásní. Jemné kartáčky šetrně masírují dásně a podporují cirkulaci krve. Vlákna na čistící hlavici jsou zastřižena do tvaru V, díky čemuž je snadné se dostat do obtížně dostupných míst, do mezizubních prostor a dokonce i pod úroveň dásní.

Ústní sprchy Panasonic dokonale odstraní nečistoty z ústní dutiny a zanechají zuby čistě bílé. Ústní sprchy stejně jako sonické kartáčky masírují dásně a tím přispívají k jejich zdraví. Kromě toho mají praktický a atraktivní design a nízkou hmotnost, takže se s nimi velice lehce manipuluje.


Když nechcete sáhnout vedle