Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Plán na letošní Vánoce? Hlavně v klidu!

  • 24. října 2021

Co jsme letos připravili na období Vánoc? Zaprvé jsme za vás vymysleli dárky třeba pro ty, kteří nikdy nic nechtějí a nepotřebují. Jako každý rok nezapomínáme ani na vánoční soutěž a pár nákupních překvapení.

Vánoce 2021
Vánoce 2021

Co komu zase vymyslet…

Už se nemůžete dočkat vět jako: „Já už jsem na dárky moc stará, už mám všechno, nic mi nedávejte…“? Letos se nenechte rozhodit. Zanedlouho začneme zveřejňovat extra dárkovou pomoc, která vás z téhle prekérní a bezradné situace vysvobodí.

Mezitím prozkoumejte tradičního dárkového průvodce s výběrem kvalitních produktů pro muže, ženy, děti, babičky a dědečky, ale i třeba kamarádky a kolegy. Letos jsme ho ozvláštnili o speciální novinku: námi sestavené a vymazlené dárkové sady. Brzy k nim napíšeme víc, ale koukněte na ně klidně hned.

Oblíbená vánoční soutěž a výhodné nákupy

I letos bude! Už klasickou vánoční soutěž nemůžeme přeskočit. Tento rok poběží dokonce dvě naráz. Pět z vás vyhraje pořádné balíčky milovaného Elmexu a na pět dalších čekají ty od Meridolu vždy s poctivou zásobou produktů pro zdravý chrup. Soutěže najdete brzy na Facebooku a Instagramu Nazuby, nezapomeňte si zapnout upozornění na příspěvky.

A co taková doprava zdarma? Noční nakupování se slevou? Dárky k nákupu? Slibujeme, že ani o slevy a akce vás neochudíme. Sledujte naše newslettery a sociální sítě a nic vám neunikne.

#myslimenazuby i dětí bez domova

V loňském roce jsme se zapojili do aktivity Ježíškova vnoučata. Letošní rok jsme se zaměřili na děti z dětských domovů. Vytvořili jsme balíčky roční péče o zuby a osobně je rozvezeme do vybraných domovů z našeho rodného Jihočeského kraje. O všem budeme opět informovat na našich sociálních sítích, tak je nezapomeňte sledovat.


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz