Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

RECENZE: elektrický kartáček Oral-B PRO 2000

Mezi střední třídu elektrických kartáčků Oral-B patří i model Oral-B PRO 2000. Otestovali jsme jeho funkce, provedení a na základě toho stanovili, pro koho bude kartáček vhodný. Kolik procent nakonec dostal v celkovém hodnocení?

Oral-B PRO 2000

Oral-B PRO 2000

Ergonomie a ovládání
77 %
Funkce
81 %
Příslušenství v balení
83 %
Výdrž baterie
65 %
Materiály a provedení
80 %
Výběr náhradních hlavic
100 %
Poměr cena/výkon
79 %
Elektrický kartáček Oral-B PRO 2000 je zlatou střední cestou mezi rotačními zubními kartáčky. Disponuje dvěma režimy čištění, časovačem a senzorem tlaku, který za Vás ohlídá, abyste na kartáček příliš netlačili. Kartáček má poměrně pěkné protiskluzové zpracování a díky štíhlému provedení se pohodlně drží i v drobnějších rukou. Kompatibilita s deseti druhy náhradních hlavic Oral-B pak zvyšuje jeho oblíbenost, protože si můžete vybrat hlavici, která Vám bude vyhovovat.
  • Největší výhodou kartáčku je, že je vybaven vizuálním senzorem tlaku. Ten Vám pomůže během čištění šetřit zuby i dásně. Časovač už počítáme mezi standardní výbavu, ale kompatibilita s deseti náhradními hlavicemi je určitě plusem.
  • Nevýhodou je pouze jedno tlačítko pro zapnutí a vypnutí kartáčku a zároveň pro volbu režimu. Postrádáme také ikony ukazující, který režim čištění je právě zvolený.
74 %celková známka

Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz