Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Není nad to začít s ústní hygienou pěkně se vším všudy. Na dentální hygieně vám poradí s mezizubním čištěním, správnou technikou čištění zubů, zbaví vás zubního kamene a celkově vezmou zuby do parády. A doma už perfektní stav zubů snadno udržíte díky kartáčkům Oral-B.

Jak postupovat, abyste získali příspěvek na dentální hygienu?

  1. Nakupte u nás kartáček Oral-B z nabídky na této stránce mezi 2. srpnem a 22. srpnem 2021.
  2. Zároveň se sami objednejte na dentální hygienu do libovolné ordinace. Může jít o vstupní vyšetření i o standardní prohlídku. Termín návštěvy si naplánujete nejpozději na 31. října 2021.
  3. Navštivte dentální hygienu a při placení si nechte vystavit fakturu (účtenku, potvrzení o platbě).
  4. Nejpozději 31. října 2021 nahrajte účtenku z nákupu kartáčku Oral-B a účtenku z dentální hygieny do tohoto formuláře na webových stránkách Procter & Gamble.
  5. Peníze vám budou vyplaceny na účet. V případě nákupu kartáčků Oral-B PRO do maximální výše 500 Kč, v případě nákupu kartáčků Oral-B Smart, Oral-B Genius, Oral-B iO do maximální výše 1000 Kč.

Abych nedošlo k mýlce, uvádíme, jaké situace mohou nastat:

  • Zakoupením kartáčku Oral-B PRO 3 máte nárok na proplacení dentální hygieny do výše 500 Kč. Dentální hygiena vás ale vyjde na 670 Kč. V takovém případě vám pošleme stále 500 Kč, zbylé náklady si hradíte vy.
  • Pokud koupíte například kartáček Oral-B Genius, se kterým máte nárok až na 1000 Kč, a dentální hygiena vás vyjde na 880 Kč, dostanete právě 880 Kč. Dentální hygienu budete mít tedy uhrazenou v plné výši, což ale neznamená, že vždy získáte celou tisícikorunu.
  • Může se stát, že vás dentální hygiena vyjde například na 1200 Kč (v případě vstupní prohlídky je toto běžná částka). V takovém případě vám opět vyplatíme buďto 500 Kč, anebo 1000 Kč (podle toho, jaký kartáček jste zakoupili) – zbylé náklady si hradíte sami.

Akce probíhá exkluzivně na www.nazuby.cz a jejím pořadatelem je Agentura ritual communication s.r.o.. Kompletní pravidla najdete zde.