Značka

Cena, dostupnost

0
800

Příchuť

Počet kusů v balení

Další složení

Hodnocení zákazníků

Zažeňte zápach z úst i nervozitu se žvýkačkami. Dobře vybrané žvýkačky pomáhají chránit Vaše zuby před zubním plakem, který způsobuje nejenom zápach, ale v horším případě také zubní kaz. Největší výhodou žvýkaček je, že je máte po ruce kdykoliv potřebujete.

Důvodů pro žvýkání může být několik. Mnoho lidí žvýká kvůli zmírnění nervozity, většina ale kvůil osvěžení dechu. Dobré je, když žvýkačka dovede ještě něco víc, než chvilkově osvěžit dech. Pokud si vyberete žvýkačky s xylitolem, tak se můžete spolehnout na to, že ještě lépe zamezí usazování zubního plaku na zubech. Takové žvýkačky jsou dostupné i pro děti, ve speciálních příchutích a s ochranou dětských zubů.

Druhy žvýkaček

S antiseptickým účinkem

Pro osoby trpícím zápachem z úst

Zápach z úst může být jednou z věcí, kterou řešíme pravidelným žvýkáním. Pokud je u Vás zápach z úst způsobený suchostí úst, pak existují speciální druhy žvýkaček, které obsahují speciální zvlhčující nebo antiseptické složky.

S xylitolem

Pro osoby s vyšší mírou usazování zubního plaku

Je zcela normální, že se Vám během dne na zubech usazuje zubní plak. Horší na tom je, že bakterie zubního plaku jsou nejčastější příčinou vzniku zubního kazu. Žvýkačky s xylitolem ale pomáhají snižovat riziko množení bakterií v ústech. Proto jsou vhodné i pro osoby, kterým se více usazuje zubní plak.

Se zesvětlujícím účinkem

Pro lepší udržení vyběleného odstínu zubů

Když už investujete do bělení, je jasné, že chcete, aby byl výsledek vidět co nejdéle. S tím Vám pomohou bělící zubní pasty, ale trochu pomoci si můžete i žvýkačkami. Ty obsahují látky, které více pomáhají rozpouštět zubní plak a bojují proti jeho usazování. Tyto žvýkačky často nejsou určeny pro celodenní žvýkání, ale vždy pouze na krátkou dobu po jídle, aby se vstřebaly účinné látky.

Pro děti

Pro děti, které nemají rády osvěžující žvýkačky

Poměrně hodně dětí hodně rádo žvýká. Žvýkačky jsou poměrně dobrá náhrada za bonbóny, jen je potřeba ohlídat, aby děti vždy žvýkačku včas vyplivly. Dětské žvykačky s obsahem xylitolu mají velkou výhodu, protože pomáhají zabraňovat usazování zubního plaku.


  • Antiseptický účinek • s esenciálními oleji • s obsahem xylitolu a olivového oleje • neobsahují alkohol ani cukr
    Antiseptický účinek • s esenciálními oleji • s obsahem xylitolu a olivového oleje • neobsahují alkohol ani cukr
    49 Kč
    Skladem > 30 ks
    Zítra u vás