Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Vyberte pro ženu dárek, který spolehlivě potěší

  • 7. listopadu 2019

Oslnit ženu každý rok pod stromkem není jednoduché. Musíte vymyslet originální dárek, který potěší, neurazí a zároveň bude třeba i užitečný. U nás takový dárek najdete. Vybrali jsme pro vás to nejlepší, čím můžete vaší ženu pod stromečkem překvapit.

Tipy na dárky k Vánocům pro ženy
Tipy na dárky k Vánocům pro ženy

Ženy si odjakživa potrpí na věci s okouzlujícím designem. Pozor, funkčnost je ale také důležitá, protože ne každou ženu omámí jen hezký vzhled. Při výběru dárku pro ženu proto musíte myslet nejen na hezký vzhled, ale právě i na použitelnost a kvalitu výrobku. Jak to ale udělat? Dali jsme pro Vás dohromady několik konkrétních tipů.

Uspějte s elektrickým kartáčkem

Asi to zrovna není dárek, který by vás napadl jako první. I tak je ale dobrou volbou. Usnadňuje čištění zubů a zároveň působí luxusně. Protože ženy baví zajímavý design, tak model sonického kartáčku Philips Sonicare DiamondClean Smart v růžové barvě jistě zaujme. Kromě designu baví i funkcemi. Světelný senzor tlaku, nabíjení ve skleničce a pomoc s volbou ideálního režimu čištění. Tento kartáček má zkrátka všechno, co si dokážete představit.

Chcete aby měl kartáček ještě více funkcí? V tom případě sáhněte po novince letošního roku Oral-B Genius X. Designem se drží klasiky modelů Genius, ale má novou funkci. Sám výrobce o ní mluví jako o umělé inteligenci. Kartáček více spolupracuje s aplikací v chytrém telefonu. Snímá, jak si čistíte zuby a aplikace vás poté začne navádět k lepšímu čištění.

A co takhle ústní sprcha?

Oblíbenost ústních sprch stále roste. Nejspíš i proto, že mají opravdu velmi dobrý vliv na zdraví ústní dutiny. Vybrat tu správnou, ale nemusí být úplně lehké. Pro čištění mezizubních prostor ale postačí i základní modely. Řadu cestovních sprch ve třech různých barvách letos představila značka Sencor. Cestovní sprchy jsou ideální do menších koupelen, protože zaberou mnohem méně místa. A ty barvy? To se jentak nevidí. 

Potrpí si Vaše žena na klasiku?

Pokud už předem víte, že propracovaným elektrickým pomocníkem Vaši ženu opravdu neoslníte, protože se spoléhá na klasický kartáček, tak i mezi nimi můžete vybírat. Curaprox má širokou nabídku různobarevných originálních provedení svého nejměkkčího kartáčku Curaprox CS5460 UltraSoft. Těmi nejnovějšími designy jsou edice Flower, POP-art a Greenery. Doplnit kartáček pak můžete pastou s originální a nezvyklou příchutí od značky The Humble.

Když se netrefíte do vkusu, vrátíme Vám peníze

Vždycky se může stát, že se svojí ženě zkrátka netrefíte do vkusu. Proto vánoční dárky bereme zpět až 100 dní od jejich nákupu. Můžete tak v klidu nakoupit s předstihem a když se dárek nebude líbit, tak ho po Vánocích vrátit.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: