Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Děkujeme za přízeň! Díky vám jsme získali cenu kvality

  • 6. května 2021

Pro mnoho obchodníků byl rok 2020 nejtěžším za posledních několik let. Každý si o to víc vážíme přízně stálých zákazníků. A my jsme pyšní, že jste nás v roce 2020 opět dostali do finále ankety ShopRoku společnosti Heuréka.

ShopRoku 2020
ShopRoku 2020

Společně jsme to dokázali

Dostupnost produktů domácí ústní hygieny je naší parketou už 12 let. Stále se snažíme zlepšovat, zrychlovat expedici balíčků, rozšiřovat nabídku a zdokonalit propojení s odborníky z oblasti zubního lékařství a dentální hygieny. Jsme proto skutečně vděční, že si naší snahy všímáte vy všichni i odborná porota. Společně jsme dosáhli na vítězství v ceně kvality kategorie Zdraví ankety ShopRoku 2020. Slovy Mistra: „Letos jsme to opravdu nečekali, děkujeme!“ :-)

Víme ale, že to není jen tak. A protože si tohoto ocenění velmi vážíme, budeme na sobě i nadále pracovat, abychom obstáli i v příštím roce. Rozšiřujeme tým, abyste se k novinkám dostali jako první. Pracujeme na ještě větší efektivnosti expedice, připravujeme akční nabídky, dárky, a také další vzdělávací videa s odborníky.

Děkujeme vám všem za přízeň a doufáme, že vás nezklameme!


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz