Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Produkty švýcarské značky Elmex sahají svou tradicí až do roku 1963 a už tehdy se společnost zavázala, že bude přispívat k systematickému vzdělávání spotřebitelů v oblasti dentální hygieny. Elmex se snaží o progresivní vývoj prostředků na čištění zubů a úzce spolupracuje se zubními vědci.

Složení

Všechny produkty značky Elmex využívají aminofluoridy, jejichž dlouhodobá aplikace na povrch zubů v dostatečném množství podporuje remineralizaci zubní skloviny a chrání zuby před zubním kazem. Přítomnost aminofluoridů vede ke zvýšené absorpci fluoridu a tím k vyšší odolnosti zubů vůči kyselinám.

Proč právě Elmex?

Vědecké studie dokazují vysokou účinnost zubních past Elmex při efektivní ochraně zubního kazu. K dostání je dnes několik druhů past Elmex - Erosion Protection, Junior, Sensitive, Sensitive Professional, Sensitive Whitening, Intensive Cleaning a také verze bez mentolu. K velmi kvalitním se řadí i ústní vody Elmex, které lze dnes zakoupit také ve více variantách (Junior, Erosion Protection a Sensitive). Produkty značky Elmex napomáhají posilování zubní skloviny, zvyšování odolnosti zubů před opakovaným působením kyselin a přispívá také k ochraně před ztrátou změkčené zubní skloviny při čištění zubů.


Když nechcete sáhnout vedle