Herbadent

Společnost Herbadent patří mezi ryze české firmy a její historie se dotýká 19. století. Byla totiž založena už v roce 1897 a jejich prvními produkty byla sladová vína. V současnosti se zabývá výrobou 23 bylinných produktů podle originálních receptur. Na trh vstupují s dentálními produkty HERBADENT (podle kterých se od roku 2012 společnost jmenuje), s medicinálními víny HERBAVINUM a s bylinnými koupelemi HERBASPA. Kromě nejrůznějších roztoků produkují kartáčky vhodné při zánětu dásní nebo paradontóze.

Složení

Produkty firmy HERBADENT využívají 16 jedinečných léčivých bylin od pečlivě vybraných dodavatelů. Nejčastěji se používají extrakty řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku v kombinaci se silicemi máty, hřebíčku a fenyklu. Produkty Herbadent neobsahují chemická barviva.

Proč právě Herbadent?

Produkty Herbadent jsou vhodné při krvácení dásní, doporučuje se rovněž použít po stomatologickém zákroku. Snižují riziko zánětu dásní a paradontózy a zánětlivé dásně regenerují. Mezi velké výhody produktů patří to, že je mohou denně používat těhotné ženy i děti od nejnižšího věku. 

Značka Herbadent nabízí zubní kartáčky a škálu bylinných produktů. Kromě zubní pasty obsahujicí fluoridy, je k dostání i zubní pasta Herbadent Homeo bez fluoru a mentolu. Pro účinnou regeneraci dásní doporučujeme používat Herbadent parodontol gel, který se aplikuje na noc po čištění zubů a pečuje tak o Vaše dásně delší dobu. Skvělým doplňkem při používání bylinných výrobků je ústní voda Herbadent, která je k dostání též v podobě koncentrátu.


+ Více o značce Herbadent