KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Květnová soutěž o 31 kartáčků Oral-B: každý den jeden výherce

  • 30. dubna 2020

Chcete získat kvalitní elektrický kartáček zadarmo? Připravili jsme vám na Facebooku 31 zapeklitých tipovacích otázek – kartáček vyhraje každý den nejlepší odpověď.

Soutěž
Soutěž

Jak se můžete zapojit?

Soutěž probíhá na facebookové stránce Nazuby.cz. Zúčastnit se můžete jednou denně a pouze, pokud je vám nad 18 let. Pokud vyhrajete kartáček, nemůžete soutěžit o další.

  • Každý květnový den (od 1. 5. až 31. 5. 2020) zveřejníme přesně v 8.00 příspěvek se soutěžní otázkou.
  • Odpověď promýšlejte třeba celý den, ale nezapomeňte ji do 23.59 vložit jako komentář k danému příspěvku.
  • Vyhrává nejbližší tip, potažmo první správná odpověď.

Pozor! Všechny květnové pondělky patří tzv. rozstřelu = otázce, na kterou existuje jen jedna správná odpověď. V tomto případě vyhrává ne nejbližší tip, ale první správná odpověď. Ostatní pravidla zůstávají stejná.

Co můžete vyhrát?

Celkem máme připravených 15 stylových Oral-B Teen Smart kartáčků (nenechte se zmást, tahle designovka se zebrou se hodí i pro dospělé zájemce) a 16 kousků Oral-B PRO 2 2000, oscilačně-rotačních kartáčků aktuálně hodnocených 4,7 hvězdičkami z 5 možných.

Jak poznáte, že jste vyhráli?

Vítěze soutěžní otázky kontaktujeme následující den přes zprávy na Facebooku a u soutěžního příspěvku označíme výherní odpověď. Pokud jste tedy přidali komentář třeba v úterek, už ve středu se vám v případě výhry ozveme.

Pokud se sejde více správných odpovědí, kartáček poputuje té první zveřejněné – to platí pro tipovací otázky i pro pondělní rozstřely.

Má to nějaký háček?

Označování kamarádů, sdílení na sociálních sítí a doporučení aspoň 6 kolegům v práci? Budeme rádi za šíření dobrých zpráv, ale rozhodně se nejedná o podmínku zapojení do soutěže. :) Ještě jednou ale připomínáme, že zúčastnit se mohou jen osoby nad 18 let a odpovídat můžete na každou z otázek jen jedním komentářem. Pokud kartáček vyhrajete, už nelze soutěžit o další.

Kompletní pravidla psaná sofistikovaným jazykem práv si můžete prolistovat tady. Hodně štěstí!


redakce Nazuby
autor článku

redakce Nazuby

České Budějovice

S článkem souvisí: