Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Jaké jsou rozdíly mezi magnetickými kartáčky Oral-B iO

  • 23. srpna 2022

Kartáčky s magnetickou technologií Oral-B iO už z našich videí znáte. Tato řada kartáčků Oral-B se stále rozšiřuje a abyste neztratili přehled, vysvětlíme vám rozdíly mezi jednotlivými modely.

Oral-B iO

Oral-B iO

Všechny kartáčky Oral-B iO používají stejnou magnetickou technologii, která čistí pomocí mikrovibrací doplněných o oscilace. Je dostatečně šetrná a také příjemně tichá. Nejdůležitější funkcí, kterou potřebuje téměř každý, je senzor tlaku. Tím disponují rovněž všechny modely. Červeným světlem vás upozorní na přílišný tlak, bílým na malý a zeleným na ten, který byste správně měli používat. Ke všem jsou kompatibilní čtyři typy hlavic iO – tedy Ultimate Clean se středně měkkými vlákny, Gentle Care s velmi jemnými vlákny, Radiant White pro odstranění povrchového zabarvení a Specialised Clean k čištění implantátů nebo rovnátek. 

Oral-B iO Series 3

Nejnižší řada magnetických kartáčků Oral-B iO nabízí tři režimy čištění a vizuální senzor tlaku, díky kterému dosáhnete nejlepších výsledků čištění. Kartáček je plně nabit za 16 hodin a vydrží 10 až 14 dní provozu na jedno nabití v závislosti na zvoleném čisticím režimu.

Oral-B iO Series 4 

Základní model řady Oral-B iO nabízí čtyři režimy čištění. Kvůli absenci displeje na těle kartáčku vidíte zvolený režim až při propojení kartáčku s aplikací v telefonu. Samozřejmostí u modelové řady iO je vizuální senzor tlaku, díky kterému dosáhnete nejlepších výsledků čištění. Kartáček je plně nabit za 16 hodin a vydrží až 10 - 14 dní provozu na jedno nabití.

Oral-B iO Series 5

Oral-B iO Series 5 disponuje pěti režimy čištění. Zvolený režim zobrazují LED ikonky na těle kartáčku. Kartáček je opět vybaven vizuálním senzorem tlaku, abyste při čištění vyvíjeli správný tlak. Pokud kartáček propojíte s aplikací v telefonu, získáte nové možnosti, jak sledovat svou zubní hygienu. Kartáček je plně nabit za 16 hodin a vydrží až 10 - 14 dní provozu na jedno nabití.

Oral-B iO Series 6

Oral-B iO Series 6 už je pokročilejší díky interaktivnímu OLED displeji, na kterém si zvolíte jeden z pěti režimů nebo změníte nastavení kartáčku. Kartáček je plně nabit za 16 hodin a vydrží až 10 - 14 dní provozu na jedno nabití. Má vestavěný gyroskop, který v aplikaci v telefonu rozdělí chrup do 6 zón a zobrazí, jestli jste si správně čistili všechny plochy.

Oral-B iO Series 7

Zase o něco pokročilejší model než iO 6. Na magnetickém stojánku se nabije již za 3 hodiny. Interaktivní displej opět umožní výběr z pěti režimů čištění, změnu nastavení nebo upozorní na potřebu výměny hlavice za novou. Má vestavěný gyroskop, který v aplikaci v telefonu rozdělí chrup do 6 zón a zobrazí, jestli jste si správně čistili všechny plochy.

Oral-B iO Series 8

Model se šesti čisticími režimy a rychlým nabíjením za tři hodiny na magnetickém stojánku. Má vestavěný gyroskop, který v aplikaci v telefonu rozdělí chrup do 6 zón a zobrazí, jestli jste si správně čistili všechny plochy. Interaktivní barevný displej slouží k výběru režimů, nastavení kartáčku a upozorní na potřebu výměny hlavice.

Oral-B iO Series 9

Model se sedmi režimy čištění. Na barevném interaktivním displeji si zvolíte režim nebo změníte nastavení kartáčku. Na magnetickém nabíjecím stojánku je kartáček nabit již za 3 hodiny. Má vestavěný gyroskop, který v aplikaci v telefonu rozdělí chrup do 16 zón a zobrazí, jestli jste si správně čistili všechny plochy.

Oral-B iO Series 10

Nejpokročilejší model Oral-B iO. Sedm režimů čištění pro vaše individuální potřeby, vizuální senzor tlaku a možnost propojení s aplikací v telefonu. Oproti předchozí řadě má tento model speciální chytrou nabíječku iO Sense, kde můžete sledovat průběh čištění v reálném čase a zlepšit tak svou techniku čištění. Kartáček má vestavěný gyroskop, který v aplikaci v telefonu rozdělí chrup do 16 zón a zobrazí, jestli jste si správně čistili všechny plochy.


Monika Michalová
autor článku

Monika Michalová

produktová specialistka,

redakce Nazuby.cz