Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Listerine je původně označení pro dezinfekci, jako ústní voda odstraňující zápach z úst vystupuje od roku 1920. V současnosti spadá značka Listerine pod americkou farmaceutickou firmu Johnson&Johnson. Listerine vnáší inovace do oblasti boje proti zánětům v ústech. Kromě ústních vod se Listerine soustředí i na výrobu zubních kartáčků.

Složení

Listerine produkuje i vody vhodné pro děti. Obsahují přidaný fluorid, který posiluje zuby a snižuje riziko zubního kazu až o 40 % více než samotné čištění zubů. Listerine je dodáván v několika velikostech balení, od 95 ml až do 1 l.

Proč právě Listerine?

Ústní vody Listerine posilují zubní sklovinu i na obtížně dostupných místech a pomáhají chránit zuby proti kazům. Podporují náhradu ztracených minerálů v důsledku porušení skloviny kyselinou. Ústní voda Listerine je vyrobena za účelem ničení škodlivých bakterií a snižování zubního plaku v mezizubním prostoru. Pozitivně ovlivňuje svěží dech. Vybírat můžete z několika druhů ústních vod.

Total Care

Listerine Total Care je je ideální doplněk každodenní ústní hygieny. Redukuje tvorbu zubního kamene a pomáhá udržovat zuby přirozeně bílé.

Professional

Z řady Professional můžete vybírat tři ústní vody, a to Professional Sensitivity TherapyProfessional Fluoride Plus a Professional Gum Therapy. Sensitivity Therapy chrání zubní sklovinu a je vyvinuta jako prevence zvýšené citlivosti zubů. Ústní voda Fluoride Plus chrání dásně, posiluje sklovinu, účinně ničí bakterie a dlouhodobě udržuje svěží dech. Gum Care je špičková ústní voda k léčbě zánětu dásní a denní ochraně dásní.

 Zero

Listerine Zero je prémiová ústní voda bez obsahu alkoholu. Posiluje zubní sklovinu a pomáhá udržovat zuby přirozeně čisté.

Coolmint

Jedna z první ústních vod Listerine. Varianta Coolmint poskytuje účinnou ochranu před zubním povlakem a přetrvávající pocit svěžího dechu.

Total Care Sensitive

Speciálně vyvinutá ústní voda Total Care Senstitive poskytuje Vašim ústům komplexní péči a zároveň chrání citlivé zuby.

Stay White

Ústní výplach Listerine Stay White z prémiové řady chrání zubní sklovinu před demineralizací a pomáhá udržovat zuby přirozeně bílé.

Advance White

U bělicí ústní vody Listerine Advance White je prokázáno, že bělí zuby více, než při čištění zubů běžnou zubní pastou.

Fresh Burst

Listerine Fresh Burst se postará o Váš svěží dech a zároveň posiluje zubní sklovinu, a pomáhá tak chránit před zubním kazem.

Cool Citrus

Osvěžující ústní voda Cool Citrus s citrusovou příchutí, která účinně redukuje zubní plak a bakterie a je vhodná pro každodenní ústní hygienu.

Smart Rinse

Pro zábavnější čištění zubů. Listerine Smart Rinse přitahuje a barví zbytky jídla a bakterií, ukazuje dětem důkaz v umyvadle, a tím dělá čištění zubů zábavnější a motivující. Ústní voda vyvinutá speciálně pro děti od 6 do 12 let ke každodennímu použití. Obsahuje látky vhodné pro péči o citlivý dětský chrup. 


Když nechcete sáhnout vedle