KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Nákupy vánočních dárků s jistotou vrácení peněz

Štědrý večer nastal... a Vy už se nemůžete dočkat, jak někoho potěšíte Vaším dárkem? Co když se ale dárek nebude líbit, nebo se ten stejný dárek objeví pod stromečkem dvakrát, protože se s někým z rodiny zapomenete domluvit? Ano, pak přichází starosti, jak dárek vrátit, nebo ho udat na internetu někomu jinému. S námi se toho ale bát nemusíte.

Nákupy vánočních dárků s jistotou vrácení peněz
Nákupy vánočních dárků s jistotou vrácení peněz

Někdo zkrátka potřebuje dárky kupovat s předstihem, aby si mohl opravdu užít klidné Vánoce. Pokud už máte dárky vymyšlené, ale stále otálíte s jejich nakoupením, protože víte, že je pak už nebudete moci vrátit, tak u nás Vám tento problém nehrozí. Myslíme totiž na Vaše pohodové Vánoce.

Nakupte dárky už teď a vraťte je až po Vánocích

Protože jsme Vám chtěli ušetřit předvánoční a povánoční starosti, rozhodli jsme se, že Vám dáme možnost vrátit dárky až 100 dní od jejich zakoupení. Nebude se líbit barva kartáčku, sejdou se Vám dva stejné dárky pod stromečkem? Žádný problém. Nerozbalené dárky nakoupené u nás, zašlete zpět spolu s vyplněným letákem a my Vám vrátíme peníze. Dárky, které nakoupíte teď, můžete vrátit až na konci ledna, takže ani nemusíte chvátat s vracením zboží hned po svátcích.

Užijte si Vánoce v klidu bez zbytečného stresu

Mnoho lidí říká, že Vánoce pro ně vůbec nejsou svátky klidu. S možností vrácení dárku až 100 dní od jeho zakoupení nakoupíte dárky s předstihem a jistotou, že budete mít dost času případný nevhodný dárek vrátit. Ještě více informací o akci najdete zde.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz