Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Nejlepší dárky pro ty, kteří dopředu hlásí „hlavně nic drahého“

  • 13. prosince 2021

„Něco si dáme, ale hlavně nic drahýho,“ ujišťujeme se vzájemně. Maličkosti a drobné pozornosti vévodí vánočním firemním večírkům, setkání s kamarády u punče anebo sešlostem příbuzenstva. Nákupy pozorností často necháme na poslední chvíli. Není divu, že se jejich kolorit už pár let nevymanil z bludného kruhu knih, čokolád a dobrých lahví. Pojďte to letos trochu okořenit!

Hlavně nic drahého
Hlavně nic drahého

Dárky pro kolegy

Nashromáždili jsme na jedno místo několik maličkostí, které za pár korun udělají plno parády. A aby to mělo trochu štábní kultury, roztřídili jsme všechny nálezy do tematických kategorií. Když vyberete dvě tři k sobě, máte originální a finančně dostupný dárek během chvilky.

Pro milovníky přírody

Švédská značka The Humble (v překladu pokorný) nabízí veškeré dostupné přírodní vybavení. My pro vás vybrali veganskou kokosovou zubní pastu, k ní parádní bambusový kartáček s měkkými vlákny (a k němu třeba i bambusové pouzdro). A pokud se chcete trochu rozšoupnout, přihoďte ještě skořicovou zubní nit. The Humble patří mezi naše oblíbence pro udržitelnost a poctivé zpracování. Uvidíte sami!

Pro hollywoodskou hvězdu

Zubní pasty Beverly Hills? Ujišťujeme vás, že až uvidíte obaly, roztančíte se jako na diskotéce v 90. letech. Perfektně k nim bude ladit jeden z hustých a jemných kartáčků od Curaproxu v černé edici. A co takhle trochu zlata? Nejvíce ho najdete v sadě Curasept Luxury Gold. Poslední tip je zářivě barevný: koncentrát ústní vody od Marvisu, která v ústech dokáže hotové zázraky. Chuť je doopravdy božsky svěží.

Pro nadšence designu a limitek

Když nevíte kudy kam, přihoďte do dárkového balíčku designové kartáčky. Že zubní kartáček není opravdový vánoční dárek? Tak to jste neviděli limitované edice od Curaproxu, eko kartáčky ve skle od Ecoheart anebo futuristický Bluem. Možná pořád nevěříte, ale takové trojbalení Curaproxů patří mezi naše vůbec nejprodávanější zboží během Vánoc.

Čtěte také: Nejlepší dárky pro ty, kdo jsou „přece už moc staří“Nejlepší dárky pro ty, kteří „už mají všechno“


Hledáte další inspiraci?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz