Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Nejlepší dárky pro ty, co „už mají všechno“

  • 3. listopadu 2021

“Já nic nechci, už mám všechno.” Tak na tuhle větu se prosím připravte, protože v následujících týdnech ji uslyšíte nesčetněkrát. Taky vám leze na nervy už napoprvé? Letos svoje máme-všechno blízké konečně převezete. Z našich tipů totiž určitě vyberete něco, co ještě nemají.

Už mají všechno
Už mají všechno

Mezizubní péče nikdy není dost

Vyhýbat se mezizubním kartáčkům je doslova o zuby, výmluv ale máme plnou pusu: „Používám zubní nit, moje zuby jsou příliš křivé, používání mi není příjemné…Mezizubí tvoří asi 40 % plochy zubů a pokud se mu nevěnujeme, kazy a jiné problém dřív nebo později přijdou. Uznáváme, že ústní sprcha není dárek, ze kterého bude obdarovaný skákat radostí do stropu – aspoň ne hned. Ale už po první návštěvě zubního lékaře čekejte děkovný telefonát a možná puget růží. Navíc ji pořídíte už od tisícikoruny.

TIP: Teď uděláme reklamu sami sobě. Letos jsme nechali vyrobit jedinečné stojánky na mezizubní kartáčky. Stojánků na trhu moc neexistuje, takže pro ty, kdo mezizubní kartáčky používají a pohazují všude možně, to bude dar z nebes. Jsou vyrobeny v Česku v malovýrobě, materiál je odolný proti plísním a zvládne i mytí v myčce. Bezpracný a vděčný dárek pro každého, kdo má mezizubní kartáčky ve víčku od ústní vody.

Gin & tonic? Letos v zubní pastě

Nemůžeme si pomoct, ale balíček originálních zubních past je dokonalý dárek pro kohokoliv. Uznáváme, že najít tu pravou ořechovou (nebo snad pistáciovou?) mezi 600 druhy je o nervy. Proto pro vás vytáhneme ty za nás nejoriginálnější příchutě, na které budou vaši blízcí valit oči:

Dárkové sady pro objevitele

Nakupování dárkových sad ze zoufalství je minulostí! My jsme jim vdechli druhý život – sesbírali jsme naše odzkoušené a milované kousky, vybrali jich tak akorát (mít zásoby deseti zubních past asi nepotřebuje nikdo z nás) a naaranžovali je do krásných dárkových krabiček. Navíc pro dospělé jich je jen 6 typů, takže jsme vám výběr zúžili opravdu na minimum.

Čtěte také: Nejlepší dárky pro ty, kteří „jsou už přece moc staří“ a Nejlepší dárky pro ty, co dopředu hlásí „hlavně nic drahého“


Hledáte další inspiraci?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz