KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Neformální, menší (ale výkonná), zapálená do obsahu. Chcete patřit do takové firmy?

  • 26. května 2023

V Nazuby.cz hledáme copywritera/content-creatora s nadšením pro sociální sítě. Jasně, zní to jako kombinace aspoň 3 pozic, ale takhle to v menších firmách holt chodí. Říkáme to narovinu: nehledáme kariéristu, který sní o strmém postupu po korporátním žebříčku. Pořád líbí? Tak keep scrolling ;)

Rozšiřujeme tým
Rozšiřujeme tým

Co od takové práce čekat?

Jdeme k jádru pudla – proč by vás pracovat v Nazuby mělo zajímat? Je nás počtem pár, ale jsme hodně data-driven. Nevyznáváme práci na koleni a dojmologii. Spolupracujeme s profíky (Proof&Reason, Drawetc., Lynt services), – a je to vidět (ocenění WebTop100 či ShopRoku 2021). Investujeme do vlastního vzdělávání. Konzultujeme s odborníky (zubařky, hygienistky) – chceme prodávat, ale i vzdělávat. Sídlíme v Budějcích, remote podle domluvy, pracovní doba je u nás plovoucí. Máme kopici nápadů – a nestíháme.

Proto hledáme dalšího do týmu. Někoho, kdo:

  • má zkušenosti s psaním, copywritingem (newslettery, články, posty, tiskoviny, online reklamy)
  • ideálně se pohybuje aktivně na sociálních sítích (FB, IG, potažmo TT)
  • ocení, že se pracovně dostane k různým přesahům (copywriting, vzdělávací obsah online/offline, branding, jednání s partnery atp.) – nebude jen sázet texty jak Baťa cvičky
  • baví ho dál se vzdělávat, sleduje trendy v online, chce práci konzultovat, je zvyklý si dávat feedback s týmem.

Hledáme prostě nadšení pro věc. Protože ústní hygiena nám dává smysl. Chceme být ti, kdo ji zpopularizují a zpřístupní prakticky komukoliv.

Snídaně, nonstop jedoucí kávovar a práce, která nás baví

Dost k práci našeho budoucího kreativce. Teď něco o nás, o Nazuby. Všichni společně sedíme v kancelářích v Budějcích – někdo od sedmi, jiný třeba od devíti ráno. Co měsíc se nás 9 kancelářských plus mínus pětatřicátníků sejde s holkama ze skladu a dáme společnou snídani. Šéf marketingu Aleš dělá vajíčka, kávovar se může zbláznit a šéf nákupu Michal se tajně cpe koblihami v kuchyňce.

Vážíme si pracovní volnosti. Toho, že si v deset zajdeme ke kadeřnici a práci doděláme večer. Že na sebe nikdo nekřičí a k narozeninám přeje celá firma. Ale úplně stejně jako uvolněná atmosféra je pro nás důležitá kvalita práce. Teď děláme na brandingu, nové vizuální identitě i dalších fičurách, které udělají náš e-shop ještě víc user-friendly. Jo a na Heuréce nás doporučuje přes 20 000 lidí!

Poslední dobou nás ale zahlcuje každodenní operativa. Abychom mohli Nazuby dál rozvíjet, potřebujeme uvolnit ruce, novou krev, neotřelé nápady a doufáme, že právě VY jste ten pravý člověk.

Jdete do toho s námi? Pošlete CV/profil na LinkedInu/osobní web na prace@nazuby.cz a připojte motivační dopis (text, video, báseň? Překvapte nás :)


redakce Nazuby
autor článku

redakce Nazuby

České Budějovice