Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

SOUTĚŽ SKONČILA: vyhrajte elektrický kartáček Oral-B GENIUS 8000

Pojďte si před létem udělat radost. Stačí jeden tip a pár vteřin času, abyste se mohli zapojit do soutěže, ve které můžete vyhrát jeden ze tří elektrických kartáčků Oral-B GENIUS 8000.

Soutěž
Soutěž

Chcete vyhrát? Tak teď je ten správný čas. Stačí jeden tip a pár vteřin času, abyste se mohli zapojit do soutěže, ve které můžete vyhrát jeden ze tří elektrických kartáčků Oral-B GENIUS 8000.

O co se hraje?

Hraje se o tři elektrické kartáčky Oral-B GENIUS 8000 v celkové hodnotě téměř 9000 Kč. Kartáček je vybaven pěti režimy čištění, vydrží až 12  dní čištění na jedno nabití a je k němu parádní cestovní pouzdro a úložný prostor pro čisticí hlavice. Jako bonus má kartáček možnost propojení s mobilní aplikací, ve které budete mít čištění zubů naprosto pod kontrolou.

Jak se zapojím do soutěže?

Stačí si tipnout, odpověď na následující otázku:

Kolik elektrických kartáčků Oral-B GENIUS 8000 s nasazenou hlavicí Oral-B Sensi UltraThin musíte postavit na výšku na sebe, aby měřily stejně jako naše nejvyšší hora Sněžka.

Své tipy pište do komentářů pod tímto článkem. A nezapomeňte zadat svůj email, abychom Vás mohli v případě, že bude Váš tip vítězný, kontaktovat :-). Soutěžit můžete až do neděle 30.6.2019. Správnou odpověď zveřejníme a vítěze budeme kontaktovat v průběhu následujícího týdne.

Hodně štěstí!

Úplné podmínky soutěže najdete zde.

EDIT 24.7.2019: Správná odpověď byla 6 651,45 kartáčků. Výherci byli kontaktováni emailem ve smyslu podmínek soutěže.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: