KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Tři nejoblíbenější kartáčky Philips Sonicare

  • 3. února 2021

Nabídka elektrických kartáčků Philips Sonicare je široká. Někdy může být obtížně si vybrat model kartáčku přesně pro vás. Proto jsme vybrali tři nejoblíbenější typy. Základní, zlatou střední cestu a to nejmodernější s nádechem luxusu. Stačí se pak jen rozhodnout, který z těchto tří vám bude nejvíce vyhovovat.

Philips Sonicare DiamondClean Smart
Philips Sonicare DiamondClean Smart

Běžné čištění a žádné vymoženosti

Nehledáte žádný technologický zázrak, ale chcete si zuby čistit lépe než manuálním kartáčkem? Pak vám skvěle poslouží základní model Philips Sonicare EasyClean. Nabízí jeden režim pro každodenní čištění, je lehký s jedním tlačítkem a indikátorem stavu nabití kartáčku. Je také ideálním prvním elektrickým kartáčkem, na kterém si otestujete, jestli vám sonická technologie vyhovuje. Jako všechny modely je kompatibilní se všemi hlavicemi Philips Sonicare.

Zlatá střední cesta, klasické i šetrné čištění

Možnost volby v nastavení režimu nabízí model Philips Sonicare ProtectiveClean 4300. Vybrat si můžete normální a jemnější intenzitu. Tu oceníte zejména při začátcích se sonickým čištěním nebo pokud máte citlivé zuby či dásně. Oproti výše zmíněnému základnímu modelu disponuje senzorem tlaku, který vás přerušením vibrací upozorní na to, že na kartáček příliš tlačíte. Novinkou je také dioda připomínající výměnu hlavice. Těšit se budete z moderního matného provedení ve světle i tmavě modré a černé barvě. Často vede u zákazníků v poměru cena/výkon a my musíme jenom souhlasit.

Pokud naopak hledáte kartáček s intenzivnějším čištěním, pak sáhněte o něco výš po Philips Sonicare ProtectiveClean 4500, který má režim pro každodenní čištění a intenzivnější režim pro odstraňování skvrn.

Pokročilé funkce a luxusní provedení

Potrpíte si na design i rozšířené funkce? Pak vám radost rozhodně udělá kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart. Na výběr máte z pěti režimů čištění a u každého z nich si můžete nastavit jednu ze tří intenzit. Světelný senzor tlaku upozorní rozsvícením na přílišný tlak na zuby a dioda připomene výměnu hlavice. Nová funkce BrushSync pomůže s výběrem vhodného režimu pro danou čistící hlavici. Dokonalý přehled o čištění budete mít díky aplikaci, které nejen ukazuje dobu čištění a tlak, ale snímá celá ústa a vy uvidíte, která místa při čištění vynecháváte. To jsou všechno technické záležitosti. U DiamondClean Smart ale nesmíme opomínat ani design. Matné provedení, nabíjení v pouzdře nebo v elegantní skleničce, kterou lze používat i jako stojánek. Potěší každého, kdo lpí na pěkném vzhledu a designu a zároveň ocení a využije funkce.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: