Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Ježíšek může dětem nadělit i něco užitečného

Je jasné, že většině dětí udělá největší radost hračka, o kterou si napsaly. Čas od času je ale potřeba jim pořídit i něco praktického. Co takhle nový kartáček s obrázkem? Nebo elektrický kartáček propojený s aplikací v chytrém telefonu? I kartáček na zuby může vyniknout mezi ostatními hračkami a udělat vaší ratolesti radost.

Ježíšek může dětem nadělit i něco užitečného
Ježíšek může dětem nadělit i něco užitečného

Ježíšek by měl dětem přinést to, co si opravdu přejí. Na seznamu dětských přání obvykle figurují hlavně hračky. Pokud si vůbec nějaké dítě napíše o nový zubní kartáček, tak je to spíše zázrak. To ale neznamená, že nemůžete dětem nový a hezčí kartáček pořídit. Díky obrázkovým motivům mezi ostatní dárky zapadne a třeba si ho i na první pohled oblíbí.

Veselé barvy a obrázky pro ty nejmenší

Děti do tří let by měly používat klasické manuální kartáčky. Dnes už jsou ale k dostání různobarevné kartáčky s veselými obrázky. Takový kartáček už sám o sobě může být skvělým parťákem při čištění zubů. Nestačí takový kartáček jako motivace k čištění zubů? Pro soutěživé děti přikupte přesýpací hodiny s dětským motivem, anebo držák na kartáček se zvířátkem. Přesvědčit děti k pravidelnému čištění pak může být ještě snazší.

Něco nové pro větší děti

U dětí od tří let už máte možností více. Pro ně už totiž můžete pořídit elektrický zubní kartáček. Ten usnadňuje čištění zubů, ale zároveň je časovač přiměje k tomu, aby v koupelně trávily dostatečný čas. Chlapecké i dívčí varianty jsou k dostání u značky Oral-B. Jejich hlavice jsou ozdobené motivy z oblíbených pohádek a filmů. Nově si mohou polepit i rukojeť jednou ze čtyř samolepek.

Raději byste zvolili sonický kartáček? Dlouhodobou jedničkou je kartáček Philips Sonicare. Též nabízí polepení rukojeti. Navíc ho ale můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Tam na děti čeká parťák Sparkly, který jim ukazuje, jak dobře si čiští zuby. 

Sonický kartáček za velmi příznivou cenu letos představila také značka Sencor. Vybírat můžete ze tří barev: růžové, modré a zelené. Hlavice kartáčku jsou potaženy gumou, aby byly šetrné k okolním zubům.

Nákupy bez starostí

Bojíte se, že se rozhodne elektrický kartáček Vašemu dítku koupit ještě někdo další? U nás máte jistotu, že když se to stane, tak můžete zboží vrátit až 100 dní od nákupu. Dárek tak můžete koupit s dostatečným předstihem a přesto se netrápit, že by Vám doma jeden dětský kartáček přebýval.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz