Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Vánoce se blíží! Jaký dárek vybrat?

  • 16. listopadu 2019

Málokdo vymýšlí vánoční dárky s předstihem. Naopak. Většina z nás čeká, že nás něco osvítí a v tu chvíli budeme vědět, co nakoupit. Pokud jste ještě žádný nápad nedostali, tak pro vás máme pár tipů, čím o letošních Vánocích zabodovat. Protože zdravé zuby chce snad mít každý.

Tipy na dárky pod stromeček
Tipy na dárky pod stromeček

Udělat radost a hlavně neurazit. To jsou dvě věci, kterými se řídíme při výběru dárků. Knihy a lahve alkoholu už jsou okoukané. Proto jsme pro vás připravili seznamy pro ženy, muže i děti. S námi vedle nesáhnete a ještě budete originální.

Pro muže

Muži nikdy nic nepotřebují. Dostat z nich, co by si přáli k Vánocům je nadlidský úkol. Vy je ale můžete šikovně přimět více se starat o zuby. Máme varianty pro hračičky i pro klasiky. Stačí vybrat.

Tipy pro muže

Pro ženy

Oslnit ženu každý rok pod stromkem není jednoduché. Musíte vymyslet originální dárek, který potěší, neurazí a zároveň bude třeba i užitečný. U nás takový dárek najdete. Vybrali jsme pro vás to nejlepší, čím můžete vaší ženu pod stromečkem překvapit.

Tipy pro ženy

Pro děti

Je jasné, že většině dětí udělá největší radost hračka, o kterou si napsaly. Čas od času je ale potřeba jim pořídit i něco praktického. Co takhle nový kartáček s obrázkem? Nebo elektrický kartáček propojený s aplikací v chytrém telefonu? I kartáček na zuby může vyniknout mezi ostatními hračkami a udělat vaší ratolesti radost.

Tipy pro děti

Univerzální dárek - elektrický kartáček

Dárek, který je moderní, vypadá pěkně a ještě pomůže ke zdravějším zubů. Takový je elektrický zubní kartáček. Nabídka elektrických kartáčků je dnes široká. Můžete vybírat podle funkcí, barev nebo počtu hlavic v balení. Pro nenáročné osoby, kterým chcete jen pomoci ke zdravějším zubům vybírejte mezi základními modely (Philips Sonicare EasyClean, Braun Oral-B PRO). Máte ve svém okolí někoho náročnějšího? Tak ho jistě potěšíte modelem Braun Oral-B Genius X anebo Philips Sonicare DiamondClean Smart. Pro páry nebo celé rodiny seženete i balení se dvěma těly kartáčků. Tak sfouknete obdarování obou rodičů nebo prarodičů. Chcete vybrat elektrický kartáček, ale pořád se nějak nemůžete rozhodnout? Nebojte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejlepší kartáček podle Vašich požadavků.

Už nevíte, co každý rok vybírat?

Rok co rok se už v říjnu začínáme trápit s tím, co za dárky letos nakoupíme. Doba je taková, že si každý koupí, co potřebuje dávno před Vánoci. Vymýšlení dárků je tedy ještě těžší. Aby pro vás byly Vánoce svátky klidu a míru, tak jsme pro vás pár tipů na dárky sepsali. Designově zajímavé produkty, které jistě zaujmou ženy jsme pro Vás sepsali v samostatném článku. I když mužům obvykle stačí málo, tak jsme se pokusili odhadnout, které dárky by splnily i mužská přání. A co dětem? Je jasné, že děti mají obvykle největší radost z nějaké originální hračky, kterou viděli v televizní reklamě. Pokud ale už máte děti větší, anebo chcete hračky vyvážit praktickým dárkem, tak si přečtěte i článek s tipy na dárky pro děti.

Rodiče, případně rodiče partnerek nebo partnerů jsou pro někoho možná největším oříškem. I jim ale můžete pomoci ke zdravějším zubům. Čím dál větší oblibě se těší ústní sprchy. Ty jsou vhodné zejména pro osoby se sklonem k zánětům nebo krvácení dásní a také pomáhají účinně odstraňovat zubní plak.

Řešení pro nákupy předem i na poslední chvíli

Pokud patříte mezi osoby, které nakupují vánoční dárky nejraději s několikatýdením předstihem, tak pro Vás máme dobrou zprávu. Díky akci 100 dní na vrácení zboží, můžete nakupovat i dárky, u kterých si nejste jistí, že se budou líbit. Po Vánocích je totiž v klidu pošlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Vzpomenete si až týden před Vánoci, že Vám nějaký dárek chybí nebo nakupování dárků na poslední chvíli patří k Vašemu životnímu stylu? Tak i Vám pomůžeme. Balíčky totiž doručujeme do druhého dne. Balíčky si můžete nechat doručit domů nebo do práce a vybrat si můžete i to, jestli k Vám kurýr dojede dopoledne, večer anebo si raději balíček vyzvednete na některém z výdejních míst. Přizpůsobte si doručení dárků, abyste měli před Vánoci klid.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: