Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

2 000+ lidí přikoupilo

2 000+ lidí přikoupilo

Panasonic EW1211W ústní sprcha

Cena: 1339,07 Kč

Ukázat

Jaký dárek vybrat pro muže k letošním Vánocům

  • 13. listopadu 2019

Muži nikdy nic nepotřebují. Dostat z nich, co by si přáli k Vánocům je nadlidský úkol. Vy je ale můžete šikovně přimět více se starat o zuby. Máme varianty pro hračičky i pro klasiky. Stačí vybrat.

Tipy na dárky k Vánocům pro muže
Tipy na dárky k Vánocům pro muže

Ponožky, knížky, svetry. To jsou klasiky Vánoc, pokud nevíte, co koupit. Není už to ale okoukané? Co takhle vybrat něco netradičního, originálního a užitečného? Zlepšení ústní hygieny není nikdy na škodu a protože dnes jsou k dostání už opravdu technicky i designově propracované přístroje, tak jimi jistě potěšíte i náročného muže.

Kartáček s maximální výbavou

Muži jsou většinou velmi nároční na technickou stránku. Co nejvíce funkcí, které mohou objevovat. Tím nejmodernějším, co můžete muži pořídit, jsou elektrické zubní kartáčky Oral-B Genius X a Philips Sonicare DiamondClean Smart. Oba spolupracují s aplikací v chytrém telefonu. Je tak možné si prohlédnout statistiky čištění nebo rady, jak čistit lépe. Samozřejmostí je výběr z několika režimů čištění nebo senzor tlaku. Nakonec záleží jen na tom, pro kterou technologii čištění se při výběru rozhodnete.

Netradiční pomocník - ústní sprcha

Péče o mezizubní prostory je nezbytná. Usnadnit a vylepšit čištění mezizubních prostor pomůže ústní sprcha. Ta pomocí proudu vody čistí mezizubní prostory a lze ji použít i pro masáž dásní. Vybírat můžete hned z několika druhů. Mezi stolními variantami vedou jednoznačně ústní sprchy Waterpik. Kvůli malé koupelně ale můžete sáhnout po cestovní variantě. V tomto případě už roky vítězí ústní sprcha Panasonic EW1211. Ta zabere méně prostoru, a proto může některým lidem vyhovovat více. 

Raději zvolíte klasiku?

Pokud si Váš muž nepotrpí na vymoženosti v oblasti ústní hygieny a raději volí klasické čištění, které je mu pohodlnější, obyčejným kartáčkem neoslníte. Sáhněte proto třeba po limitované edici kartáčků Curaprox v elegantním černém provedení s barevnými štětinami. Doplnit je můžete některou z bělících zubních past anebo zvolit pastu s neobvyklou příchutí od značky Marvis.

Nakupte už teď, dárek můžete vrátit i po Vánocích

Pro Vaše pohodlné a bezstarostné nákupy jsem udělali akci 100 dní na vrácení zboží. To znamená, že když teď nakoupíte vybraný dárek pro Vašeho muže, můžete ho vrátit bez výčitek až po Vánocích, pokud se mu nebude líbit.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: