Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Vyhrajte balíček pro hezčí úsměv a svěží dech! SOUTĚŽ SKONČILA!

Většina z nás dělá každý den něco pro to, abychom dosáhli zdravějších zubů a svěžího dechu. Abyste mohli vyzkoušet i produkty, které ještě neznáte, připravili jsme pro Vás soutěž. Chtěli byste vyzkoušet oblíbené bělící pasty, žvýkačky s xylitolem nebo snad poznat výsledky používání škrabky na jazyk? Tak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků v hodnotě 1 500 Kč. Jak můžete vyhrát a co všechno jsme do balíčku připravili?

Soutěž o balíček pro hezčí úsměv
Soutěž o balíček pro hezčí úsměv

Pečovat o Vaše zuby a dávat Vám důvod k úsměvu jsou naše dva nejdůležitější úkoly, a proto jsme pro Vás připravili první letošní soutěž. V té budete hrát o tři balíčky pro zdravější zuby v celkové hodnotě 4 500 Kč. Pojďte si s námi udělat radost upřostřed zimy.

O co se hraje?

Do výherních balíčků jsme pro Vás vybrali nejoblíbenější produkty, které jsme doplnili o ty, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Proto jsme zařadili kartáčky Curaprox, bělící zubní pasty Yotuel a Opalescence a ústní vodu Listerin Zero. Ke svěžímu dechu Vám pomohou žvýkačky a pastilky Miradent Xylitol. A nezapomněli jsme ani na mezizubní prostory s GUM Soft Picks Regular a čištění jazyka se škrabkami na jazyk Curaprox.

Jak se zapojím do soutěže?

Stačí si tipnout, kolik litrů ústních vod jsme poslali mezi naše zákazníky během celého roku 2017. Výherní balíčky pak rozdělíme mezi tři nejbližší tipy.

Své tipy pište do komentářů pod tímto článkem. A nezapomeňte zadat svůj email, abychom Vás mohli v případě, že bude Váš tip patřit mezi nejbližší, kontaktovat :-) Soutěžit můžete až do neděle 18.2. 2018.

Hodně štěstí!

Úplné podmínky soutěže najdete zde.

Edit 19.2. 2018: SOUTĚŽ SKONČILA! VÍTEŽE BUDEME V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz