Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

100+ lidí přikoupilo

100+ lidí přikoupilo

Sensodyne Nourish Healthy White zubní pasta 75 ml

Cena: 114,76 Kč

Více balení od 97,55 Kč

Ukázat

Doporučujeme. Nejlepší novinky roku 2022

  • 1. listopadu 2022

Z jakých novinek v našem sortimentu nám letos spadla bradla údivem? Po jaké pastě vrněla naše ústa blahem a který kartáček byl tak krásně měkkoučký, že jsme se jej nemohli nabažit? Otestovali jsme ty největší novinky letošního roku a vybrali ty nejlepší.

Nejlepší novinky v našem sortimentu za rok 2022
Nejlepší novinky v našem sortimentu za rok 2022

Ententýky, zuby hladké jedině z elektriky

Letos jsme do nabídky zařadili hned dvě nové značky elektrických kartáčků: usmile a Oclean. Kartáček usmile se může pochlubit pěkným designem a příznivou cenou. Má více režimů čištění, u dvou ze tří modelů možnost nastavení intenzity čištění a proklamovaná výdrže baterie je 180 dní. Pocitově nám přijde, že oproti jiným modelům mají tišší provoz.

Značku Oclean si možná pamatujete ve spojitosti s výrobcem elektroniky všeho druhu Xiaomi. Letos k nám přifrčela nová várka, tentokrát už bez návaznosti na původně mateřské Xiaomi a celkem jsme valili oči. Až 32 intenzit čištění (ano, čtete správně), dotykový displej, který u kartáčků v této cenové kategorii není samozřejmostí a krátká doba nabití 2 hodiny řadí tento kartáček na přední příčky.

Pasty, po kterých ústa blahem vrní

Které pasty jsme si oblíbili? Tak třeba italská LaSaponaria se pyšní obsahem přírodních surovin z lokální produkce. Nejvíce nám chutnala příchuť zázvoru a citronu, hotové limonádové osvěžení.

U Itálie na chvilku zůstaneme. Z této jihoevropské země se u nás zabydlela značka Promis s příslibem čisté přírody. Její gel odstraňuje až 70 % bakterií, které na zubech zůstanou po vyčištění kartáčkem. Díky esenciálním olejům také zabraňuje usazování zubního kamene. Stačí nanést jen maličko, nechat chvilku působit a vyplivnout – hlavně nepolykejte!

Další novinkou, která nás příjemně překvapila, je značka WOOM. Pasty od této značky mají nízkou abrazivitu, takže jsou vhodné pro používání i s elektrickými kartáčky. Krásné matné obaly jsou už jen třešničkou na dortu.

Ze stálých značek v našem sortimentu jsme letos nadšeně přijali novinku Sensodyne Nourish. Pasta obsahuje bioaktivní minerály, díky kterým účinné látky lépe přilnou k zubní sklovině a celkově zuby posílí. Verze Gently Soothing s aloe vera zuby zklidní. Healthy White s citrusovým olejem zase hezky osvěží. A pro ty z vás, kterým záleží na přírodě, máme dobrou zprávu – víčko i tubu můžete v klidu hodit do žlutého kontejneru na plasty.

Šikovný mezizubák

K mezizubním kartáčkům se přidal nováček Tandex. Je k dostání v klasické i bambusové verzi a použití s ním velmi příjemné. Nevíte, jak velký kartáček pořídit? Zkuste mix různých velikostí. Cena je více než příznivá.

Pár vod na závěr

Příjemné překvapení si tento rok přichystala notoricky známá ústní voda Listerine. Její nová přírodní řada Listerine Naturals má příjemnou chuť, z 96 % přírodní složení a k dostání je ve dvou variantách: na posílení dásní nebo na ochranu před zubním kazem. Láhev včetně víčka pak můžete s klidným svědomím hodit do kontejneru na plasty.

Nedá nám to, ale na závěr musíme znovu zmínit značku LaSaponaria. Přírodní ústní voda s pomerančovým olejem patří k tomu nejlepšímu, co jsme letos zkoušeli. Hydratuje a zklidňuje dásně a je dodávána v krásné skleněné lahvičce. Navíc ji najdete i v našem seznamu tipů na vánoční dárky.


Karin Hambalíková
autor článku

Karin Hambalíková

marketingová specialistka

Monika Michalová
garant článku

Monika Michalová

produktová specialistka,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: