Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Cena, dostupnost

0
8000

Výdrž akumulátoru při čištění 2× denně

Počet kompatibilních hlavic

Výbava, funkce

Čím více funkcí, tím lepší a modernější kartáček

 • Časovač je základní funkcí kartáčku, která Vás po dvou minutách čištění upozorní, že jste již dodrželi doporučenou dobu čištění.
 • Senzor tlaku pomáhá šetřit Vaše dásně. Pokud budete během čištění na kartáček příliš tlačit, tak Vás na to kartáček upozorní.
 • Pomocí indikátoru nabíjení si můžete ohlídat, jestli je Váš kartáček nabitý nebo jej musíte dobít.
 • U nejmodernějších kartáčků najdete funkci propojení kartáčku s chytrým telefonem pomocí bluetooth. Díky speciální aplikaci tak budete mít plnou kontrolu nad Vaším čištěním.
 • Nastavení intenzity čištění je funkce vhodná pro začátečníky s elektrickými kartáčky, aby si na takové čištění lépe zvykli.

Režimy čištění

Počet hlavic v balení

Další příslušenství v balení

Napájení

Věkové určení

Elektrické kartáčky určené pro děti jsou vhodné od 3 let věku. Elektrické kartáčky pro dospělé jsou vhodné až od 12 let

Hodnocení zákazníků

Potřebujete si zuby čistit šetrně, ale zároveň precizně? Vyberte si mezi zubními kartáčky Philips Sonicare, které jsou vybaveny sonickou technologií. Ta odstraňuje plak pomocí velmi drobných vibračních pohybů, které navíc rozproudí směs tekutiny a zubní pasty v ústech, a tak lépe odstraní i nečistoty z mezizubního prostoru. Sonické kartáčky Philips Sonicare mají kartáčky vhodné pro citlivé zuby nebo pro odstranění skvrn z povrchu zubů. 

Philips Sonicare EasyClean

Pro běžné každodenní čištění

Základní model sonické kartáčku Philips Sonicare nabízí jeden režim čištění, který je určen pro běžné čištění. Kartáček je vhodný pro někoho, kdo hledá kvalitní čistící technologii a nepotřebuje žádné další funkce.

Philips Sonicare EasyClean

Philips Sonicare HealthyWhite

Pro lepší odstraňování skvrn ze zubů

Kartáček Philips Sonicare HealthyWhite již disponuje dvěma režimy čištění. Některé modely mají dokonce tři režimy čištění a u verze HealthyWhite+ máte možnost si vybrat ze tří intenzit každého režimu čištění. S tímto kartáčkem si tedy lépe přizpůsobíte čištění vlastním požadavkům. Vždy disponuje režimem pro lepší odstraňování povrchových skvrn ze zubů.

Philips Sonicare HealthyWhite

Philips Sonicare FlexCare

Pro každodenní čištění s režimy pro přizpůsobení čištění

Jediný kartáček Philips Sonicare, který disponuje nejen čistícími režimy, ale také čistícími programy. Ty kombinují vždy dva čistící režimy dohromady, a proto je čištění komplexnější. Některé modely již mají v balení UV sanitizér pro hygienické čištění hlavic a také cestovní pouzdro.

Philips Sonicare FlexCare

Philips Sonicare Protective Clean

Pro každodenní čištění s možností nastavení intezity čištění

Řada kartáčku rozšířená o funkci BrushSync, která u všech modelů signalizuje pomocí speciální diody čas výměny hlavice a u modelů 6100 dokonce pomůže zvolit nejlepší režim čištění pro použití vybrané hlavice. Všechny kartáčky řady Protective Clean jsou vybaveny zvukovým senzorem tlaku a liší se od sebe pouze počtem čistících režimů. Výdrž baterie je 14 dní.

Philips Sonicare Protective Clean

Philips Sonicare FlexCare Platinum

Pro preciznější čištění

Provedením nejbytelnější model s velkým množstvím protiskluzových prvků. Zároveň jediný model, který je vybaven senzoru tlaku. I díky volbě čistících režimů a jejich intenzity je vhodný pro osoby s problematickými dásněmi.

Philips Sonicare FlexCare Platinum

Philips Sonicare DiamondClean

Pro náročné uživatele jak na čištění tak na provedení

Nejluxusnější kartáček Philips Sonicare. Působivé provedení, pět režimů čištění a dvě možnosti nabíjení - v cestovním pouzdře a v nabíjecí skleničce. Kartáček je ideální pro osoby, co hledají to nejlepší a také pro ty, co zkrátka chtějí něco neobvyklého, co je ale zároveň funkční.

Philips Sonicare DiamondClean

Philips Sonicare DiamondClean Smart

Pro ty nejnáročnější uživatele vyžadující luxus i funkčnost

Nejluxusnější kartáček Philips Sonicare. Působivé provedení, pět režimů čištění a dvě možnosti nabíjení - v cestovním pouzdře a v nabíjecí skleničce. Kartáček je ideální pro osoby, co hledají to nejlepší a také pro ty, co zkrátka chtějí něco neobvyklého, co je ale zároveň funkční.

Philips Sonicare DiamondClean Smart

Jaké vlastnosti si pohlídat?

Čistící režimy a programy

 • Clean - každodenní běžné čištění
 • Sensitive - jemný, ale důkladný čisticí režim pro citlivé zuby a dásně
 • Massage - osvěžující masáž zubů i dásní
 • White - odstranění skvrn ze zubů
 • Deep Clean - hloubkové tříminutové čistění
 • Clean And White - režim určený pro zesvětlení zubů. Standardní program Clean je doplněn o 30sekundový režim White pro maximální odstranění zabarvení z povrchu zubní skloviny.
 • Polish - režim pro maximální lesk zubů
 • Gum Care - pro jemnou masáž dásní
 • Refresh - svěží režim pro minutové rychločištění
 • Tongue Care - pro čištění jazyka
 • Clean&White - program určený pro zesvětlení zubů. Standardní program Clean je doplněn o 30sekundový režim White pro maximální odstranění zabarvení z povrchu zubní skloviny.
 • Go Care -  program minutového, rychlého čištění v režimu Clean. Quadpacer signalizuje 15 sekundové intervaly pro každý úsek chrupu.
 • Max Care -  program pro tříminutové čištění, které je sestaveno z kombinace režimů Clean a Massage, jež důkladně vyčistí a zároveň masírují dásně. Program je rozdělen na 45 sekundové intervaly, které se skládají ze 30 sekundového režimu Clean a 15 sekundového režimu Massage. Quadpacer odpočítává čtyři 45 sekundové intervaly.

Senzor tlaku

Ani si toho nemusíte během čištění všimnout, že na kartáček příliš tlačíte. Proto je v těle vybraných řad kartáčků instalován senzor tlaku, který začne jemně vibrovat, jakmile budete na kartáček příliš tlačit, a vy tak budete přesně vědět, kdy na tlaku ubrat. U řady DiamondClean Smart je senzor tlaku dokonce světelný - při přílišném tlaku se rozsvítí dioda na spodní straně kartáčku.

Výdrž baterie

Tento parametr se u jednotlivých řad kartáčků Philips Sonicare liší. Některé mají výdrž 14 dní, jiné 3 týdny. Pokud tedy jeden kartáček budou používat dvě osoby, je lepší volit kartáček s tou delší výdrží baterie. Pokud vybíráte kartáček pro jednoho, tak i výdrž 14 dní je dostačující.Strana

1
×

z 5

Další