Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Zabavte děti u čištění díky aplikaci Philips Sonicare se Sparklym

  • 31. května 2021

Přimět děti k čištění zubů není vždycky snadné. Elektrický zubní kartáček tomu může pomoci a navíc aplikace s motivačním průvodcem udělají z čištění dokonce zábavu. Co můžete od aplikace Philips Sonicare For Kids očekávat, s čím vám pomůže, a co naopak musíte pohlídat sami?

Aplikace Philips Sonicare For Kids

Aplikace Philips Sonicare For Kids

Spárování kartáčku s aplikací zvládnete během několika minut a už můžete začít s čištěním. Parťákem dětí bude Sparkly, který je vyobrazený i na samolepkách, kterými se kartáček Philips Sonicare For Kids dá polepit.

Aplikace s vámi od začátku projde nastavení jména, volbu kartáčku a po chvíli už děti vidí zblízka Sparklyho špinavé zoubky, které musí vyčistit. Zatímco si děti čistí zuby, vidí, jak ubývá nečistot i ze zubů jejich kamaráda v aplikaci. Po dokončení čištění dostanou první ocenění a odměnu.

Velkou výhodou aplikace je vytvoření více profilů dětí, takže každé z vašich dětí může sledovat své úspěchy, získávat vlastní odměny a posouvat se na úrovních. Prohlédnout si můžete odměny, měsíční přehledy a další úrovně, které se odemknou po určitých dnech čištění. Když chcete zvolit profil dítěte, je trochu matoucí tlačítko „Přehrát“, které je přímým překladem z angličtiny slova play (hrát), ale tady znamená spíše vybrat, nebo začít s čištěním.

Nedostatkem aplikace je, že nevidíte, kde přesně si děti zuby čistí. Aplikace tedy ohlídá čas a zabaví, ale nic víc nečekejte. Snímání polohy kartáčku totiž není natolik propracované, abyste dostali dokonalý přehled. Považujeme proto aplikaci spíše jako nástroj pro zabavení během čištění, zpříjemnění této rutiny, ale ne jako systém kontroly, zda mají děti zuby dobře vyčištěné.

Aplikace je poměrně uživatelsky přívětivá a reakce dětí na ní jsou velmi pozitivní. Jenom hlídejte, aby aplikace neodváděla pozornost od čištění. Aplikace je dostupná jak pro chytré telefony s iOS, tak pro zařízení s Androidem. U dětí od šesti let můžete kvalitu čištění zkontrolovat použitím některého z indikátorů zubního plaku a problematická místa nakonec ještě dočistit.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: