Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

Innova, Bioxtra, Promis: nové produkty, které vás budou bavit

  • 20. ledna 2022

Ani po novém roce neusínáme na vavřínech, a i když jste tyto novinky mohli koupit už na konci minulého roku, je právě teď čas vám je poctivě představit. Péče pro posílení skloviny, zvlhčení suché ústní dutiny nebo přírodní péče, kterou si zamilujete. To představují novinky od značek Innova, Bioxtra a Promis.

Innova, Promis, Bioxtra
Innova, Promis, Bioxtra

Tekutá sklovina nejen pro citlivé zuby

Zubní sklovina je denně pod náporem kyselin a cukrů. Abychom snížili riziko vzniku zubního kazu nebo citlivosti zubů, je potřeba se o ni náležitě starat. Samozřejmostí je mechanické odstranění zubního plaku pomocí kartáčku, ale volba vhodných produktů může pomoci sklovině navrátit její sílu. Značka Innova používá účinnou látku hydroxyapatit vápenatý v poměrně vysokých koncentracích. Ten má schopnost přilnout ke sklovině zubu a díky tkáňovým proteinům se usadí v jejích demineralizovaných částech, čímž se postará o snížení citlivosti zubů. Zubní pasty zároveň obsahují inovativní enzym pojmenovaný WhiTanine, který rozkládá barevný povlak na zubech a díky tomu navrací zubům přirozeně bílý odstín. Na výběr máte ze tří zubních past a doplnit můžete péči ústní suspenzí, kterou sám výrobce nazývá tekutou sklovinou a která je kvůli vysoké koncentraci účinné látky vhodná pouze pro dospělé a děti od 14 let.

Zatočte se suchostí úst

Jen někdo si dokáže představit ten nepříjemný pocit, když se vám v ústech tvoří málo slin. Suchost zároveň může způsobit i zápach. Proto značka Bioxtra vyvinula řadu produktů pro péči o suchá ústa. Vybrat si můžete klasickou zubní pastu nebo ústní vodu. Pro zvlhčení úst během dne můžete použít praktický ústní sprej. Působení přes noc obstará gel – stačí prstem potřít dásně nebo jazyk a přebytky gelu vyplivnete.

Příjemná přírodní péče

Se značkami produktů, které mají přívlastky eko nebo bio, jako by se roztrhl pytel. Najít mezi nimi takovou, která by něčím vynikala, není snadné, ale právě produktům Promis se to podařilo. Kartáček je z bioplastu s polyesterovými vlákny a můžete si k němu pořídit i praktický stojánek rovněž z bio plastu. Ta absorbují méně vody a tudíž si při čištění udrží svou pevnost. Navíc jich na hlavě kartáčku najdete víc jak 6000. Zubní pastu koupíte ve variantě s fluoridy nebo bez a obsahuje 99 % přírodních složek a z toho 21 % je organického původu. Pro kompletní ústní hygienu použijte zubní gel s opravdu silně osvěžující chutí. Pouze ho kartáčkem rozetřete po zubech na závěr čištění. Všechny tuby jsou vyrobeny z cukrové třtiny a papírové obaly jsou z recyklovaných materiálů. Kvalitou kartáčku a také sestavou produktů značka Promis rozhodně vyniká mezi ostatními přírodními značkami.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: