Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

4 tuny péče o chrup vám přejeme i do dalšího roku

  • 29. prosince 2021

Rok se s rokem sešel, začíná něco nového, loučíme se a vstupujeme do lepších zítřků… Taky nemáte náladu na klišé? Nebojte, my se jim obloukem vyhýbáme. Místo toho připomeneme tři zásadní témata, kterým jsme se letos věnovali. Jestlipak vám nějaké neuniklo?

PF 2022
PF 2022

Zaprvé: pustili jsme se do mezizubního čištění

Chtěli jsme dokázat, jak je mezizubní čištění jednoduché – snad vyjma prvních pár dní, než si dásně zvyknou. A tak jsme ho ukázali a prošli, pěkně den po dni a krok po kroku. Od výběru vhodné velikosti mezizubního kartáčku, zavádění mezi zuby, až po to, jak poznat dosluhující kartáček. Jestli jste náš týdenní seriál na Facebooku nestihli, mrkněte se na článek.

Zadruhé: lockdown nelockdown, bělily se zuby

Naše Andrea toužila po krásně bílých zubech. Kdo z nás po nich taky ve skrytu duše neprahne! Nakonec se odhodlala, plácla přes kapsu (několikrát kvůli lockdownům odsunula termín) – a nakonec opravdu podstoupila tzv. kombinovanou techniku bělení. Jestli také nejste spokojeni s odstínem svého chrupu, mrkněte se, jak vypadala cesta za tím o tři odstíny světlejším. Dopředu můžeme říct: občas bylo nutné zatnout zuby, ale výsledek stojí za to!

Zatřetí: vzali jsme kartáčky na výlet

Možná jste si všimli, možná ne, ale podzim jsme využili k osvětě. Zatímco domácí péči o chrup už zvládáme celkem svědomitě, ukazuje se, že jakmile vytáhneme paty ven, ústní hygiena jako by přestala existovat. Proto jsme vzali zubní kartáčky (a vůbec všechny zubní potřeby) kempovat, rybařit, na svatební cestu, s sebou do posilovny i na podzimní výlet na kolech. Jak se vám podzimní cestování líbilo?

Dělo se toho mnohem víc, však se podívejte do Magazínu. Teď už ale nebudeme zdržovat: zbývá poslední neznámá. Proč jsme vám v úvodu přáli zrovna 4 tuny péče o chrup? Spočítali jsme, že vaší nejoblíbenější zubní pasty, jsme v roce 2021 prodali právě bez malá čtyři tuny. A to je už panečku vážené přání.

Tým Nazuby


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz