Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Nejkrásnější radosti do koupelny

  • 29. listopadu 2023

Rozlučte se s nudnou koupelnou, přichází šťavnatá změna. Představujeme vám pět nejkrásnějších kousků, které vás i vaši koupelnu rozzáří každé ráno i večer.

Občas stačí malá změna –⁠ a z rutinní péče o zuby se stane celoživotní láska ♡
Občas stačí malá změna –⁠ a z rutinní péče o zuby se stane celoživotní láska ♡

Konečně! Přichází elegantní ústní sprcha

U ústních sprch samozřejmě nejde (jenom) o vzhled. Pomáhají nám s dočištěním mezizubních prostor, masírováním dásní, čištěním korunek nebo zámečků rovnátek. Současně mohou být velmi nápomocné při počínající parodontitidě.

Pamatujte, že ústní sprchy nikdy nemohou úplně nahradit správné čištění mezizubními kartáčky, ale i tak je to příjemný doplněk pravidelné péče o ústní dutinu.

Novinku od Oclean seženete v růžové i mint barvě – jedna hezčí než druhá! Vydrží nabitá až 30 dní a díky 200ml nádržce se s ní velmi dobře manipuluje.

Kouzla pro hezčí odstín zubů

Opravdové bělení zubů vám zařídí jen dentální odborník na ordinačním bělení. Všechny další metody slouží k snadnějšímu udržování pěkného odstínu zubů nebo k odstranění povrchových skvrn. I to ale stačí k tomu, aby vaše zuby působily mnohem čistějším a světlejším dojmem. .

Pokud chcete zubům dopřát extra péči, doporučujeme My White Secret sadu zubních past. Denní pasta vytvoří na zubech ochrannou vrstvu, noční pasta pracuje na odstranění povrchových skvrn. Dohromady dělají kouzla!

Oh, yes – Oclean

Kartáčky Oclean patří mezi vaše nejoblíbenější – a aby ne! Už od nejlevnějších modelů se dočkáte aspoň 2 režimů čištění a velké výdrže baterie. Potěší vás i přívětivá cena náhradních hlavic. Kartáčky navíc krásně vypadají.

Tenhle růžový krasavec není žádnou výjimkou: šetrná sonická technologie, 60 dní výdrž baterky, 5 režimů čištění. Na barevném displeji se hned po vyčištění zubů dozvíte, zda jste některá místa nezanedbali – a můžete je tak doladit. Dokonalý asistent perfektně čistých zubů!

Připomeňte si to ráno i večer

Znáte vůbec někoho, kdo není ve stresu a stíhá všechno, co potřebuje? A teď nemyslíme na Instagramu, ale v reálném světě. My totiž ne. A pro všechny z nás, kdo jsou neustále v jednom kole, máme jediný vzkaz: STRESS OFF!

Věřte, že nastartovat den se svěží mátovo-grapfruitovou pastou z vás stres setřese. 🙂 Náš tip: taková vtipná pasta potěší každého nestíhače ve vašem okolí.

(Zase) těhotná?

Paštiky, plísňové sýry, víno, léky, káva, voda s aloe vera… Těhotenství přináší mnoho změn, říká se. Ale nikdo vám neřekne, že v tak širokém rozmezí: od těla, přes jídelníček, po výbavu do koupelny.

Aby ženy v očekávání nelouskaly složení dokonce i u zubních past, přichází česká značka Roots s bezpečnou a navíc decentně pojatou těhotenskou výbavou. P.S.: Ideální i jako dárek!

 

Hana Všetečková
autorka článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz

200+ lidí přikoupilo

200+ lidí přikoupilo

My White Secret zubní pasta 2 × 50 ml

Cena: 289,9 Kč

Ukázat