Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Novinky exkluzivní péče: Elgydium, Bluem a Splat

  • 7. prosince 2020

Rozšiřování sortimentu o kvalitní produkty je naším cílem. Nově si ve skladu našly místo značky Elgydium, Bluem a Splat. Každá má něco do sebe. Kombinace účinných látek, používání aktivního kyslíku anebo bioaktivní složení. Pojďte se seznámit.

Bluem, Splat, Elgydium
Bluem, Splat, Elgydium

Proti nechtěným bakteriím a kazům

Značka Elgydium nás sice na první pohled obaly moc nezaujala. Složení ale rozhodně stojí za pozornost. Patentovaná látka fluorinol se na zubní sklovinu váže až pětkrát lépe než klasické fluoridy. Výsledkem jsou silnější zuby odolnější proti zubnímu kazu. Bakterie ohrožující dásně také nemají šanci. Siliglycol vytvoří na dásních i zubech ochranný film, který zamezuje jejich ulpívání.

Kromě past na citlivé zuby a odstranění skvrn najdete i řadu péče pro děti. Po chirurgických zákrocích vyžadují ústa specifickou péči. Takové produkty značka nabízí pod označením Clinic.

Co není na obalu, je v lahvičce

Elegantní bílé bez výrazné grafiky. Takové jsou obaly značky Bluem. Působí čistým až sterilním dojmem – stejně jako zubní ordinace. Všechny produkty pomáhají udržet přirozenou rovnováhu úst. Složení s aktivním kyslíkem je vhodné pro osoby, které prochází léčbou zánětů zubů nebo dásní. Podporují rychlejší hojení a následnou ochranu úst před opětovným zánětem.

Ústní vody mají jemnou příchuť bez alkoholu. Pro osvěžení během dne můžete použít ústní sprej. O lokální péči o problematické dásně se postará gel a pasty jsou ideálním pomocníkem v prevenci.

Široký výběr a každodenní použití

Nepotřebujete speciální péči a chcete se zpestřit čištění zubů? V tom případě jste u značky Splat správně. Inovativní složkou je 100% přírodní bioaktivní vápník k posílení skloviny. Samozřejmostí jsou i přírodní extrakty podporující přirozenou obranyschopnost úst.

Nejvýraznějším produktem značky je černá pasta s jalovcem. Pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů. Příchuť je jemná a pasta dobře pění. Višňovo-jahodová pasta pro děti neobsahuje SLS pěnidla ani parabeny a je vhodná od dvou let. Ústní vody neobsahují alkohol. Jsou ideálním doplňkem celkové každodenní rutiny čištění zubů.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

S článkem souvisí: