Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Philips je nizozemská společnost zaměřená na technologické zlepšování života prostřednictvím inovací v oblasti zdravotnictví, uživatelské elektroniky a osvětlení. V současné době zaměstnává Philips zhruba 114 000 zaměstnanců a distribuuje své produkty a služby do více než 100 zemí světa. Philips Sonicare je značka elektrických kartáčků, která se začínala utvářet od 80. let a která se zaměřuje na zprostředkování maximálně účinného čištění zubů. Kromě zubních kartáčků produkuje sanitizéry, tedy čistící jednotky pro sonické zubní kartáčky.

Proč právě Philips Sonicare?

Prestiž značky Philips Sonicare podporují rozsáhlé klinické studie, které potvrzují stoprocentní funkčnost jejích elektrických kartáčků. Kartáčky optimálně čistí mezizubní prostory a jemné štětiny kopírují linie dásní tak, aby je co nejméně poškozovaly.

Kartáčky Sonicare využívají unikátní sonickou technologii, díky níž pohyblivá hlavice vyvine několik desítek tisíc čistících pohybů za minutu. Moderní technologie kartáčků Philips Sonicare zajišťuje extra široký rozsah vláken při čištění. Pro svůj design se snadno drží a lehce se s nimi manipuluje. Vybírat můžete z několika typů zubních kartáčků a ústních sprch Philips Sonicare.

DiamondClean

Opravdový luxus - to jsou kartáčky Philips Sonicare DiamondClean. Vyberte si z několika originálních  barevných provedení (růžové, amethyst, černé nebo klasické bílé). Kartáček můžete stylově nabíjet prostřednictvím skleničky nebo pouzdra, které dostanete ve stejné barvě jako kartáček. S řadou DiamondClean bude čištění Vašich zubů precizní i stylové zároveň.

FlexCare

Kartáček, který se postará o zdraví Vašich úst. Zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare šetrně, ale pečlivě vyčistí Vaše zuby bez toho, aby poškozoval Vaše dásně. Při čištění si můžete vybrat z tří čisticích programů ten, který Vám bude nejvíce vyhovat.

FlexCare Platinum

Více čisticích režimů. Zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Platinum je vylepšenou verzí kartáčku FlexCare. Ještě lépe vyhoví Vašim individuálním potřebám, protože u každého ze tří čisticích programů si ještě můžete zvolit ze tří intenzit čištění. Pečujte s řadou FlexCare Platinum o své zuby tak, jak to potřebují.

EasyClean

Žádné zbytečnosti, pouze kvalitní čisticí technologie. U kartáčku Philips Sonicare EasyClean se nemusíte rozmýšlet, který program čištění zubů zvolíte. Kartáček má program vhodný pro každodenní šetrné čištění zubů. Pokud chcete Vašim zubům dopřát jednoduchou kvalitní péči, pak je pro Vás řada EasyClean to pravé.

Healthy White

Pro přirozeně bílé zuby. Kartáčky Philips Sonicare Healthy White je vyvinut tak, aby poskytoval co nejtěsnější kontakt s Vašimi zuby. Tak se zaslouží o to, že odstraní co nejvíce skvrn od jídla a pití a Vaše zuby tak budou přirozeně bělejší. V limitovaných edicích je řada Healthy White k dostání kromě klasické bílé také v působivých barevných provedení (růžové, levandulové).

For Kids

To nejlepší pro zuby Vašich dětí. Kartáček speciálně vyvinutů pro šetrné čištění dětských zubů, to je Philips Sonicare For Kids. Hlavice kartáčku je potažená gumou, aby nepoškozovala okolní zuby, a podle věku Vašeho potomka můžete vybrat vhodný režim čištění.

Ústní sprcha Airfloss

Komplexní péče o mezizubní prostory. Ústní sprchy Philips Sonicare Airfloss jsou vhodné pro všechny, kdo nepoužívají zubní nit, a přesto potřebují pečovat o mezizubní prostory. Čisticí technologie odstraní až 99% procent plaku z ošetřovaných prostor a používá k tomu proud vody s mirkobublinkami. Vaše mezizubní prostory proto zanechá opravdu vyčištěné.


Když nechcete sáhnout vedle