Rozcestník

Philips Sonicare

Philips je nizozemská společnost zaměřená na technologické zlepšování života prostřednictvím inovací v oblasti zdravotnictví, uživatelské elektroniky ...
Více o značce Philips Sonicare

Philips je nizozemská společnost zaměřená na technologické zlepšování života prostřednictvím inovací v oblasti zdravotnictví, uživatelské elektroniky a osvětlení. V současné době zaměstnává Philips zhruba 114 000 zaměstnanců a distribuuje své produkty a služby do více než 100 zemí světa. Philips Sonicare je značka elektrických kartáčků, která se začínala utvářet od 80. let a která se zaměřuje na zprostředkování maximálně účinného čištění zubů. Kromě zubních kartáčků produkuje sanitizéry, tedy čistící jednotky pro sonické zubní kartáčky.

Proč právě Philips Sonicare?

Prestiž značky Philips Sonicare podporují rozsáhlé klinické studie, které potvrzují stoprocentní funkčnost jejích elektrických kartáčků. Kartáčky optimálně čistí mezizubní prostory a jemné štětiny kopírují linie dásní tak, aby je co nejméně poškozovaly.

Kartáčky Sonicare využívají unikátní sonickou technologii, díky níž pohyblivá hlavice vyvine několik desítek tisíc čistících pohybů za minutu. Moderní technologie kartáčků Philips Sonicare zajišťuje extra široký rozsah vláken při čištění. Pro svůj design se snadno drží a lehce se s nimi manipuluje. Vybírat můžete z několika typů zubních kartáčků a ústních sprch Philips Sonicare.

71 produktů

71 produktů

Philips Sonicare Advanced Clean HX3792/12 Purple sonický kartáček

  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 2665,3 Kč

2 532,04 Kč s kódem PHILIPS5

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care Black HX9052/88 náhradní hlavice 2 ks

  • 4,9 hodnoceno 33x
  • 200+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
Zítra u vás
Skladem 36 bal.

Cena: 507,49 Kč

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054/88 náhradní hlavice 4 ks

  • 4,9 hodnoceno 33x
  • 200+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
Zítra u vás
Skladem > 30 bal.

Cena: 934,01 Kč

Philips Sonicare 6100 HX7406/02 sonický kartáček

  • 4,5 hodnoceno 3x
  • 100+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 2705,4 Kč

2 434,86 Kč s kódem PHILIPS10

Philips Sonicare 6100 HX7400/06 sonický kartáček

  • 3,5 hodnoceno 3x
  • 200+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 2705,41 Kč

2 434,87 Kč s kódem PHILIPS10

Philips Sonicare HX3886/41 DiamondClean sonický kartáček + ústní sprcha Power Flosser

  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem 4 bal.
Doprava zdarma

Cena: 6658,16 Kč

5 992,34 Kč s kódem PHILIPS10

Philips Sonicare 3100 HX4072/42 Black+Pink sonický kartáček 2 ks

  • 1 hodnoceno 1x
Běžně do 10 dnů
Doprava zdarma

Cena: 2085,04 Kč

1 876,54 Kč s kódem PHILIPS10

Philips Sonicare HX9911/21 DiamondClean Pink sonický kartáček

  • 4,9 hodnoceno 27x
  • 100+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 4784,08 Kč

4 544,88 Kč s kódem PHILIPS5

Philips Sonicare 6500 HX7411/02 sonický kartáček

  • 4,9 hodnoceno 5x
  • 200+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 3121,18 Kč

Philips Sonicare 4100 HX3689/43 Green sonický kartáček

  • 4,6 hodnoceno 20x
  • 100+ lidí koupilo
  • 85 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem 3 bal.
Doprava zdarma

Cena: 1458,05 Kč

Philips Sonicare S2 Sensitive HX6052/88 náhradní hlavice 2 ks

  • 4,8 hodnoceno 66x
  • 200+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
Zítra u vás
Skladem > 50 bal.

Cena: 406

Philips Sonicare HX9917/88 DiamondClean Smart White sonický kartáček

  • 4 hodnoceno 1x
  • 50+ lidí koupilo
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem 2 bal.
Doprava zdarma

Cena: 5823,63 Kč

4 950,09 Kč s kódem PHILIPS15

Philips Sonicare 7100 HX7429/02 sonický kartáček 2 ks

  • 3,8 hodnoceno 2x
  • 100+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 6242,6 Kč

5 306,21 Kč s kódem PHILIPS15

Philips Sonicare 3100 HX3673/14 Black sonický kartáček

  • 5 hodnoceno 3x
  • 200+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 10 bal.

Cena: 1250,29 Kč

Philips Sonicare 6500 HX7411/10 Black sonický kartáček

  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem 2 bal.
Doprava zdarma

Cena: 3121,18 Kč

2 965,12 Kč s kódem PHILIPS5

Philips Sonicare HX9917/89 DiamondClean Smart Black sonický kartáček

  • 4,4 hodnoceno 4x
  • 100+ lidí koupilo
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem 2 bal.
Doprava zdarma

Cena: 5823,63 Kč

4 950,09 Kč s kódem PHILIPS15

Philips Sonicare HX3042/00 Power Flosser náhradní tryska 2 ks

  • 4 hodnoceno 2x
  • 300+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
Zítra u vás
Skladem > 50 bal.

Cena: 527,88 Kč

448,7 Kč s kódem PHILIPS15

Philips Sonicare HX3062/00 Quad Stream náhradní tryska 2 ks

  • 5 hodnoceno 4x
  • 700+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
Zítra u vás
Skladem > 50 bal.

Cena: 527,88 Kč

501,49 Kč s kódem PHILIPS5

Philips Sonicare HX9911/19 DiamondClean White sonický kartáček

  • 5 hodnoceno 2x
  • 100+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 4784,08 Kč

4 305,67 Kč s kódem PHILIPS10

Philips Sonicare HX9911/23 DiamondClean Rose Gold sonický kartáček

  • 4,9 hodnoceno 27x
  • 200+ lidí koupilo
  • 100 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 4784,08 Kč

4 544,88 Kč s kódem PHILIPS5

Philips Sonicare Advanced Clean HX3792/11 Black sonický kartáček

  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 5 bal.
Doprava zdarma

Cena: 2665,3 Kč

2 532,04 Kč s kódem PHILIPS5

Philips Sonicare 2100 HX3651/12 Blue sonický kartáček

  • 90 dnů na vyzkoušení
Zítra u vás
Skladem > 10 bal.

Cena: 1194,23 Kč

835,96 Kč s kódem PHILIPS30

Philips Sonicare 4100 HX3689/44 Lila sonický kartáček

  • 4,6 hodnoceno 20x
  • 50+ lidí koupilo
  • 85 % lidí doporučuje
  • 90 dnů na vyzkoušení
Do týdne
Doprava zdarma

Cena: 1529,39 Kč

71 produktů ze 71