Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Porovnali jsme pro vás magnetické kartáčky Oral-B iO

  • 2. září 2021

Magnetické kartáčky iO jsme vám představili na konci roku 2020. Unikátní nová magnetická technologie, která poskytuje šetrnější čištění, tichý provoz a díky tomu i větší komfort při používání, si mnoho z vás získala. Dnes už v této řadě máme tři kartáčky – Series 7N, Series 8N a Series 9N. Jak se od sebe vlastně liší a který bude ten pravý pro vás?

Oral-B iO

Oral-B iO

Oral-B iO Series 7N

Oral-B iO Series 7N je prakticky základní model. Jako jediný má černobílý interaktivní displej a má nejmenší počet čistících režimů, tedy 5. I s těmi ale zvládnete každodenní čištění, odstraňování skvrn, péči o citlivé zuby, péči o dásně a intenzivní čištění. V balení u něj najdete cestovní pouzdro, úložný prostor pro hlavice a magnetickou nabíječku. Jako jediný je tento kartáček dostupný ve výhodném dvojbalení.

Oral-B iO Series 8N

Model s označením Series 8N už má barevný interaktivní displej. Zároveň u něj najdete o jeden čistící režim navíc – Super Sensitive, který je za použití jemné hlavice vhodný pro opravdu citlivé zuby. Stejně jako u modelu 7N u něj v balení najdete cestovní pouzdro, prostor pro hlavice a magnetickou nabíječku.

Oral-B iO Series 9N

Nejnovější přírůstek do rodiny kartáčků iO – model Series 9N – má také barevný interaktivní displej a čistících režimů už má 7. Oproti základnímu modelu má tedy stejně jako model 8N navíc režim Super Sensitive a některé z vás potěší i režim pro čištění jazyka. Jako jediný má v balení nabíjecí cestovní pouzdro. Ostatní příslušenství je stejné.

Který vybrat?

Všechny kartáčky iO můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Senzor tlaku je také u všech stejný – červeným světýlkem signalizuje přílišný tlak, zelená barva znamená, že tlačíte na zuby tak akorát. Modely iO disponují kvalitními bateriemi, díky kterým dosáhnete plného nabití kartáčku už za tři hodiny. Rozdíl v ceně mezi modely 7N a 8N není nijak velký – rozhodující je proto při nákupu obvykle barva kartáčku nebo již zmíněné dvojbalení, které je dostupné jen u modelu 7N. Trochu větší cenový skok vás pak čeká, pokud se rozhodujete mezi modely 8N a 9N, ale za nabíjecí pouzdro si většina uživatelů ráda připlatí. Jestli ho nevyužijete, pak vám jistě skvělou službu udělá právě model 8N.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

1 400+ lidí přikoupilo

1 400+ lidí přikoupilo

Oral-B iO Series 7 White Alabaster magnetický kartáček

Cena: 4499

4049,1 Kč s kódem USMEV10

Ukázat