Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Přehled náhradních hlavic k elektrickým kartáčkům Philips + VIDEO

Používáte elektrický kartáček značky Philips Sonicare a nejste si jisti, která náhradní hlavice je pro vás ta pravá? Už nepotřebujete recenze, protože my Vám přinášíme přehled náhradních čistících hlavic Philips Sonicare, kde najdete všechny informace, které při výběru vhodného náhradního kartáčku potřebujete znát.

Náhradní hlavice Philips Sonicare

Náhradní hlavice Philips Sonicare

Základní hlavice

ProResult

Pro každodenní precizní čistění si vyberte hlavici ProResult. Vlákna jsou šikmá a seříznutá vyčistí celou plochu zubu. Měkké štětiny se přizpůsobí přirozenému tvaru zubů a povrchu dásní a proniknou i do těžko dostupných míst, jako jsou mezizubní prostory.

Sensitive

Najít vhodnou péči o citlivé zuby a dásně není vždy snadné. Ale i na tyto problémy Philips Sonicare myslí, a proto jsou tu hlavice Sensitive. Až o 25% měkčí vlákna, než mají běžné kartáčky, odstraňují plak jemně a nedráždí dásně. Používat je můžete jak na citlivé zuby a dásně, tak i pro čištění zubů po stomatologickém zákroku.

For Kids

Jak pro menší, tak pro větší děti můžete vybrat náhradní hlavice. Náhradní kartáčky For Kids jsou k dostání pro děti od 3 do 7 let (velikost Mini) a pro děti od 7 let (velikost Standard). Vlákna jsou jemná, aby co nejlépe vyčistila dětské zuby a nepoškodila dásně. Aby nedocházelo k poškození okolních zubů, jsou dětské hlavice Philips Sonicare potaženy gumou

Hlavice s čipem

Všechny hlavice, které mají v názvu slovo Optimal anebo Premium jsou vybaveny funkcí BrushSync. To znamená, že hlavice má v sobě zabudovaný čip a s vybranými elektrickými kartáčky, které touto funkcí rovněž disponují, je propojena. Kartáčky pak mají speciální diodu, která informuje o tom, že je potřeba vyměnit hlavici za novou. S nejpokročilejšími kartáčky spolupracuje hlavice ještě na úrovni toho, že pomůže vybrat čistící režim, se kterým bude daná hlavice nejúčinnější.

,

Intercare

Pro efektivnější čištění mezizubních prostor jsou nejlepší hlavice Intercare. Jejich 4 druhy vláken jsou speciálně rozložené tak, aby dosáhly hlouběji do mezizubních prostor, odstranily plak z linie podél dásní a také vyleštily povrch zubů. Rovněž si můžete vybrat z velikostí Standard a Mini.

Optimal White

Nástupce hlavice DiamondClean, jen s novou funkcí BrushSync. Hlavice Optimal White má  sobě nainstalovaný čip, který komunikuje s kartáčkem. To platí ale pouze pro vybrané modely. U těch pomocí diody na kartáčku upozorní na výměnu hlavice, v případě nejpokročilejších kartáčku dokonce pomůže zvolit adekvátní režim čištění. Středně tvrdá vlákna hlavice odstraňují ze zubů více povrchových skvrn a nečistot a také je vyleští.

Optimal Plaque Defence

Hlavice Optimal Plaque Defence byla vyvinuta pro speciální péči o zuby, které mají větší sklony k usazování zubního plaku. Zároveň tato hlavice při čištění nezatěžuje dásně a zůstává k nim šetrná. Stejně jako ostatní hlavice z řady Optimal je vybavena funkcí BrushSync.

Optimal Tongue Care+

Na čištění jazyka málokdo myslí, ale protože to je velmi důležité, myslí na to za Vás Philips Sonicare. Pro odstraňování bakterií z jazyka proto vytvořil hlavici Optimal Tongue Care+, která má velmi krátká silikonová vlákna, která zachytí povlak usazený na jazyku. Výsledkem jsou svěžejší ústa. I tato hlavice disponuje funkcí BrushSync.

Premium Gum Care

Pro péči o zuby s citlivými dásněmi jsou vhodné hlavice Premium Gum Care. Také mají okraje z gumy a lépe se tak přizpůsobují zubům a přitom pomáhají regulovat tlak na zuby během čištění. Stejně jako jiné hlavice Premium komunikují s vybranými kartáčky Philips Sonicare pomocí funkce BrushSync.

Premium Plaque Defence

Hlavice Premium Plaque Defence se také umí přizpůsobit tvaru zubů, takže odstraňuje více plaku než hlavice, které se tímto způsobem nepřizpůsobují. Je tedy ideální pro osoby, jejichž zuby mají větší sklon k usazování zubního plaku. I tato hlavice funguje s vybranými kartáčky Philips Sonicare pomocí funkce BrushSync.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz