Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

TePe je společnost s dlouholetou tradicí, jejímž cílem je zajistit zákazníkovi vysoce kvalitní dentální hygienu se speciálním zaměřením na mezizubní čištění. Vizí společnosti, jejíž historie sahá až k roku 1965, je pomoci lidem udržet si po celý život vlastní zuby.

Proč právě TePe?

Zubní kartáčky TePe (Medium, Soft, X-soft, Graphic, Supreme) zaručují odolnost a jsou vyvinuté pro efektivní odstranění plaku s ohledem na zdravé dásně. Široká škála trojúhelníkových hlavic, typů vláken a nejrůznější motivy rukojetí usnadní každodenní ústní hygienu dětem i dospělým.

TePe nabízí i mezizubní kartáčky (Original, Extra Soft, Angle, Proximal) navržené ve spolupráci s dentálními hygienisty, jednoduchý design usnadňuje jejich každodenní použití.  Mezizubní kartáčky mají několik délek rukojetí a typů vláken a jsou vyráběny se štíhlou hlavou zahnutou do pravého úhlu. Drátek uprostřed je potažený plastem, aby bylo zaručeno co nejšetrnější čištění. Velikou výhodou mezizubních kartáčků je jejich barevné rozlišení podle jednotlivých velikostí (0 – 7). Každý si tak dobře zapamatuje, který je ten pravý.

Veliké oblibě se těší i jednosvazkový kartáček Tepe Compact Tuft. Jedná se o speciální zešikmený zubní kartáček s kompaktním trsem krátkých a extra měkkých vláken pro důkladné čištění těžko dostupných míst ve Vašich ústech.


Když nechcete sáhnout vedle