Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Jak správně používat gel GC Tooth Mousse?

  • 1 odpověď, 20. července 2017

„Dobry den , zakupila som si GC gel na odporucenie, mam 50 rokov a chcem to uzivat ja aj moj 16 rocny syn. V navode sa pise ze sa to dava na suche zuby vatovou tycinkou. Dari sa mi to len na predne, na zadnych sa automaticky vytvoria sliny. Tak isto sa chcem spytat ako casto sa moze gel pouzivat a ci mam tento gel nanasat aj na plosky zubov alebo len spredu na zuby. V navode to nie je jasne napisane.Dakujem za opoved

Odpověď odborníka

Přípravky GC Tooth Mousse jsou určené pro krátkodobé používání, maximálně jednou denně. Nejlepší je konzultovat konkrétní indikaci se zubním lékařem. Gelem potírejte celé horní i dolní zuby. 

Denní aplikace po čištění zubů:

  • Aplikujte dostatečnou vrstvu GC Tooth Mousse na dolní a horní zuby. Materiál by měl být aplikován v množství velikosti hrášku na každý oblouk za použití čistého a suchého prstu nebo tampónu. V obtížně přístupné oblasti (mezi zuby) použijte interproximální zubní kartáček nebo dentální nit s GC Tooth Mousse.
  • Ponechte v ústech po dobu minimálně 3 minut.
  • Potom jazykem rozetřete zbytek GC Tooth Mousse v celých ústech. Udržte v ústech co nejdéle (další 1 - 2 minuty), nepolykejte a vyhněte se také vyplivnutí. Čím déle zadržíte GC Tooth Mousse a slinu v ústech, tím je výsledek efektivnější.
  • Vyplivněte důkladně a pokud je to možné, nevyplachujte. Zbytek GC Tooth Mousse na povrchu se postupně vytratí. Nejezte a nepijte následujících 30 minut po aplikaci. 

Mgr. Andrea Ivaničová
odpověděla

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz