KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Ustupuje mi dáseň, jaký pořídit sonický kartáček?

„Dobrý den,mám zdravé zuby ale na rezacich mi ustupuje dasen,chtěl bych si pořídit elektrický(sonicky) kartáček na zuby,chtěl bych pořadí jaky,dekuji pš chci investovat do 5.000-_

Odpověď odborníka

V případě sonických kartáčků máte největší výběr u značky Philips. Všechny modely sonických kartáčků této značky jsou kvalitní. Základní čistící režim je u všech kartáčků je stejný a jednotlivé modely se liší především výbavou a doplňkovým příslušenstvím.

V cenové kategorii je zajímavý model FlexCare Platinum v provedení s nebo bez UV zářiče. Je to nový model s možností nastavení až 9 režimů čištění a osahuje bohaté příslušenství.

Pokud potřebujete pracanta na denní čištění, model Healthy White je také dobrou volbou, kdy dostanete kvalitní kartáček se třemi čistícími režimy, pouzdro a nabíječku se stojánkem na čistící hlavice.

Alternativou je kartáček od značky Curaprox, model Hydrosonic CHS 100. Tento kartáček nabízí za svou cenu špičkový výkon, kvalitní zpracivání a čistící hlavice jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako proslulé kartáčky Curaprox.


Ing. Aleš Márovec
odpověděl

Ing. Aleš Márovec

produktový specialista,

redakce Nazuby.cz