Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Novinky v sortimentu za březen a duben

V rozšiřování sortimentu nás nic nezastaví. Proto i během karantény přibývaly na našem webu nové značky. Bylo jich hned několik, zejména šlo o klasické zubní kartáčky, ale přibyly i ostatní pomůcky a nějaké pasty. Tak si o nich pojďte něco přečíst.

Novinky
Novinky

Už před nějakou dobou jste si mohli všimnout, že rozšiřujeme sortiment o zboží, které je více nakloněno přírodě. Začalo to značkou The Humble, přes Biomed a Urtekram. A pokračujeme dál.

Zubní kartáčky Biobrush a Curanatura

Dvojice kartáčků, které by měly být přírodně rozložitelné. Biobrush je zástupcem kartáčků vyrobených z bioplastu. Po odstřižení hlavičky by se v průmyslových kompostérech měl rozložit do 90 dnů. Curanatura jsou bambusové kartáčky. Dostupné jsou varianty s bambusovými, uhlíkovými a klasickými nylonovými vlákny. Bambusová vlákna nás příjemně překvapila, jsou příjemně měkká a při čištění nedráždí dásně.

Dlouho očekáváné kartáčky Spokar

Po kartáčcích Spokar u nás byla dlouho poptávka. Pořád jsme váhali zejména s ohledem na kvalitu vláken. Letos jsme se ale rozhodli kartáčky otestovat a ty podle nás nejlepší jsme zařadili do sortimentu. Proto u nás aktuálně najdete jeden typ kartáčků ve třech tvrdostech.

Širší nabídka produktů The Humble

Zubní pasty The Humble si nás i vás získaly. Vsadili jsme proto na rozšíření sortimentu o další produkty této značky. V nabídce nově najdete několik velikostí mezizubních kartáčků s bambusovou rukojetí. Pro čištění mezizubí kdekoliv máme párátka flosspic a pro příznivce zubní nití máme čtyři druhy a najdete mezi nimi i nitě s citronóvou nebo skořicovou příchutí.

Přírodní produkty Ben & Anna

Značka Ben & Anna má nejen krásné obaly, ale nabízí zejména přírodní produkty. Jejich tři zubní pasty a dva druhy zubních pudrů mají skleněné obaly, které můžete doma opakovaně využít. Pro zachování hygieničnosti se pasty z kalíšků dávají na kartáček pomocí bambusové špachtličky, která je součástí balení.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz