Opalescence

Již více než 20 let funguje značka Opalescence na poli bělení zubů, přičemž se snaží o co nejbezpečnější a nejefektivnější možný způsob. Značka Opalescence nabízí kompletní řadu produktů na bělení zubů vyrobených na základě desetiletí vědeckého výzkumu a špičkových inovací.

Složení

Bělící pasty a gely značky Opalescence obsahují karbamid peroxidu, který je výrazným činitelem v oblasti prevence zubního kazu. Důležitou složkou je i xylitol, který má příznivé účinky na zubní sklovinu. Aby nebyly zuby během bělení dehydratované, obsahují produkty poměrně vysoké procento vody.

Proč právě Opalescence?

Produkty řady Opalescence jsou snadno dosažitelným a cenově dostupným prostředkem k vybělení zubů. Bělící zubní pasty aktivně působí proti vzniku zabarvení a minimalizují vznik zubního kamene. Jsou praktické především z toho důvodu, že odstraňují povrchovou pigmentaci a zároveň nebrousí sklovinu.

Pro domácí nebo ordinační bělení lze použít bělící gely do nosičů na bělení zubů. Ty se prodávají s označeními opalescence pf 10 %, opalescence pf 15 %, opalescence pf 20 %, opalescence pf 35 % podle toho, jaké množství karbamidu perodixu obsahují. Používání těchto gelů je ale nutné konzultovat s Vaším zubním lékařem nebo dentální hygienistkou.


+ Více o značce Opalescence