Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

800+ lidí přikoupilo

800+ lidí přikoupilo

Ecodenta Anti Coffee & Tobacco bělicí zubní pasta 100 ml

Cena: 130,9 Kč

Více balení od 124,36 Kč

Ukázat

Pasty s ovocnou příchutí? Co říkáme na ty nejnovější

V posledním roce jsme rozšířili sortiment o několik značek. Zejména mezi zubními pastami se k nám dostaly opravdu zajímavé příchutě. Co se nám na nich líbí a proč bychom je znovu koupili?

Ovocné zubní pasty
Ovocné zubní pasty

Natura Siberica Frosty Berries

Ovocné příchutě znamenají vždy pozdvižení. Vzpomínáme na svá dětská léta a používání Perličky. Natura Siberica s příchutí Frosty Berries je jemná, má opravdu ovocnou příchuť a je příjemnou změnou mezi klasickými větrovými pastami. Bohužel neobsahuje fluoridy, které bychom při dlouhodobém používání uvítali.

Curaprox Be You

Značka Curaprox přišla v edici Be You hned s 6 zajímavými příchutěmi. A to bychom nebyli my, abychom je nevyzkoušeli. Jako nejzajímavější hodnotíme opravdu sladkou příchuť broskví a meruněk oranžové varianty a ostružinovou příchuť modré pasty. Příchuť ginu s tonikem je poměrně hořká, stejně jako příchuť grepu a bergamotu. Melounová je sladká a milovníci melounu si ji jistě oblíbí. Jablko a aloe je jemná příchuť, ale nijak mezi těmi ostatními nevynikne. Všechny pasty mají gelovou konzistenci a obsahují malé barevné mikroperličky, které se při čištění rozpouštějí.

Zázvorová a jahodová The Humble

Příchuť zázvoru není u pasty zrovna obvyklá. Šlo tedy o příchuť, kterou jsme chtěli vyzkoušet všichni. Příchuť je jemně osvěžující, ale pasta rozhodně nepálí. Je příjemná zejména pro ranní čištění zubů, protože po sobě v ústech nezanechává pachuť. Podobně je na tom i příchuť Strawberry Mint. Očekávali jsme, že bude nejblíž oblíbené dětské Perličce, ale až tolik nás nenadchla. Chuť jahod není příliš výrazná, takže nám mezi ostatními pastami do budoucna splyne.

Přírodní zubní pasta Ecodenta

Testování přírodních zubních past je též zajímavé. Zejména s ohledem na výsledky. Kvůli osvěžující příchuti bergamotu a bělicím účinkům jsme sáhli po pastě Anti Coffee & Tobacco. A výsledkem jsme byli mile překvapeni. Příchuť je příjemná, není tak osvěžující, ale v kombinaci s gelovou konzistencí nás baví. Co se týká skvrn na zubech, s těmi, co se utvoří během dne, si poradí. Jako přírodní náhradu jiných bělících past ji bereme všemi deseti.

Schmidt’s Coconut & Lime

Poslední testovanou je přírodní zubní pasta Schmidt’s Coconut & Lime. I když chutná víc po limetce než po kokosu, tak konzistence je jednoduše skvělá. Jelikož pasta neobsahuje fluoridy a její příchuť je příjemná, tak je pro nás topkou hlavně při čištění zubů během dne (pokud to tedy děláte) :-).


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz