Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkDopravu
máte
zdarma
Menu

2 000+ lidí přikoupilo

2 000+ lidí přikoupilo

BioRepair Advanced Intensive Night zubní pasta 75 ml

Cena: 126,21 Kč

Více balení od 113,59 Kč

Ukázat

Unikátní složení pro obnovu skloviny od BioRepair

  • 26. dubna 2021

Pocit trnutí zubů při pití studeného nebo teplého zažil téměř každý. Citlivost zubů je problém, který sice není estetickou vadou, ale rozhodně dokáže život pěkně znepříjemnit. Značka BioRepair má vlastní speciální složku microRepair, která pomáhá posilovat sklovinu. Jak to funguje?

BioRepair
BioRepair

Příčinou citlivosti zubů mohou být odhalené zubní krčky vlivem špatné techniky čištění. Bojovat ale můžete i s oslabením skloviny kvůli časté konzumaci kyselých nápojů a potravin. Citlivost zubů je většinou jen nepříjemný problém, který se ale velmi těžko řeší. Důležité je odstranit příčinu – zlepšit techniku čištění zubů nebo snížit působení kyselin. Posílení skloviny pak můžete podpořit vhodně zvolenými produkty. A ty rozhodně značka BioRepair nabízí.

Proč právě složka microRepair?

Nejznámější složkou pečující o sklovinu jsou fluoridy. Ty ale značka vůbec nepoužívá. Naopak vytvořila vlastní účinnou látku s označením microRepair. Jedná se o krystaly uhličitanu a hydroxyapatitu substituovaného zinkem. Jejich syntéza probíhá v laboratoři a výsledná látka je složením velmi podobná zubní sklovině. Těžko představitelné že? Důležité ale je, že částice microRepair vytvářejí rovnoměrný povlak na zubech a chemicky se vážou na trhliny a nedostatky v zubní sklovině. Tím přispívají k dlouhodobé obnově ochranné vrstvy vnitřní části zubu – dentinu.

Nejoblíbenější pasty

Značka BioRepair nabízí hned několik zajímavých produktů. Někdy může být těžké si vybrat. Těmi nejoblíbenější mezi našimi zákazníky jsou pasty BioRepair Sensitive Teeth Plus, noční BioRepair Advanced Intensive Night a pasta pečující o celá ústa BioRepair Plus Total Protection.

První ze zmíněných obsahuje vyšší koncentraci účinné látky microRepair (240 mg/g). Je vhodná pro velmi citlivé zuby a díky svému složení ji můžete používat dlouhodobě. Zdá se, že by vám tato jedna pasta stačila. V noci ale máme v ústech zcela jiné prostředí – méně slin, do toho můžeme skřípat nebo zatínat zuby. A to všechno má vliv na poškozování skloviny. BioRepair Advanced Intensive Night má také zvýšené množství microRepair částic, navíc zinek s xylitolem bojují proti agresivnímu působení kyselin a bakterií, které jsou hlavními příčinami demineralizací a kazů. Poslední z vyjmenovaných - BioRepair Plus Total Protection - je určená nejen pro boj s citlivými zuby, ale přispívá i k ochraně dásní před zánětem a je vhodná i pro osoby s halitózou.

Žádná zubní pasta BioRepair neobsahuje fluoridy, SLS pěnidla, parabeny a až na jednu výjimku v nich nenajdete ani titanium dioxide (barvivo). Děti do 6 let mohou pasty pro dospělé používat pouze pod dohledem dospělého. Případně můžete zvolit dětskou variantu, která je určená právě pro děti do 6 let.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz

2 000+ lidí přikoupilo

2 000+ lidí přikoupilo

Biorepair Sensitive Teeth Plus zubní pasta 75 ml

Cena: 127,1 Kč

Ukázat

S článkem souvisí: