KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Uvažuji o koupi nového elektrického kartáčku. Mě osobně zaujal Oral B Trizone, ráda bych vhodný kartáček i pro mého syna 11 let. V současné době používáme Oral B Vitality. Syn ale čištění zubů i tak fláká. Zaujal mě pro něj dětský kartáček Phillips nebo mu mohu zakoupit stejný jako pro sebe?

„Dobrý den, uvažuji o koupi nového elektrického kartáčku. Mě osobně zaujal Oral B Trizone, ráda bych vhodný kartáček i pro mého syna 11 let. V současné době používáme Oral B Vitality. Syn ale čištění zubů i tak fláká. Zaujal mě pro něj dětský kartáček Phillips nebo mu mohu zakoupit stejný jako pro sebe? Děkuji

Odpověď odborníka

Stejný kartáček můžete mít bez problémů i pro syna, v jeho věku již nebude používání standardního kartáčku problém. Kartáček Philips není špatná volba, protože používá sonickou technologii, která je šetrnější k zubům a dásním, hlavně pokud není správná čistící technika, což nastává často právě u dětí. Dětské kartáčky se od "velkých" kartáčků odlišují pouze velikostí a grafickým provedením.

Jak na kartáčky Oral-B včetně modelu Trizone, tak na kartáčky Philips Sonicare pasují různé druhy čistících hlavic, takže každý si může vybrat tu, která mu vyhovuje.

Pro kartáčky Oral-B je zde přehled http://www.nazuby.cz/prehled-nahradnich-kartacku-braun-oral-b.


Ing. Aleš Márovec
odpověděl

Ing. Aleš Márovec

produktový specialista,

redakce Nazuby.cz