Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Čím obdarovat ženy, dcery, maminky? Poradíme vám

  • 10. října 2022

Těžko říct, jaká situace je prekérnější. Vybrat dárek mamince, která přece nic nepotřebuje, náctileté dceři, jejíž vkus nechápete, anebo partnerce, kterou chcete překvapit a potěšit? V novém článku vám pomůžeme vybrat vhodný dárek pro ženy od dítěte až do zralé krásy.

Dárky pro ženy
Dárky pro ženy

Dárky pro malé princezny (i zlobilky)

Dárky pro malé princezny (i zlobilky)

Nejoblíbenější dětský dárek je samozřejmě elektrický kartáček. Tušíme, že radost dělá hlavně rodičům, protože aspoň na chvíli uleví od nekonečného přemlouvání k čištění zoubků. Zastánci sonické technologie často volí (růžový) Philips Sonicare for Kids, který mimochodem připojíte na skvělou mobilní aplikaci. Zastánci oscilační technologie malým slečnám pořizují kartáček s Frozen (a cestovním pouzdrem jako bonus).

Abyste zájem o čištění ještě podpořili, doporučujeme přikoupit zubní pastu s netradiční příchutí: třeba ty od Jack N' Jill (banán, žvýkačka, borůvky…) nebo se zoubkovou vílou od Herbadentu. Nebo si můžete usnadnit výběr a pořídit naši dárkovou sadu pro děti od 6 let

Dárky pro dospívající slečny

Co řeší a o co se zajímají dospívající holky? U některých stoprocentně zabodujete s férovými produkty šetrnými k životnímu prostředí. Vyfiltrovali jsme pro vás nejoblíbenější bambusové a/nebo recyklovatelné zubní kartáčky a přírodní zubní pasty (včetně těch veganských, bez fluoridů, v recyklovatelných obalech). 

Teenage dívky prahnou také po pěkném vzhledu, zuby nevyjímaje. Radost jim tak  uděláte šetrnou bělicí sadou v krásném balení od My White Secret nebo i praktickým osvěžením dechu do kabelky. Z elektrických kartáčků se určitě zalíbí elegantní Usmile nebo Oclean

Dárky pro ženy zralé krásy

Obdarovat ženu chytrým dárkem ze zubní hygieny má jednu nespornou výhodu: je úplně jedno, zda vybíráte dámě, které je pětatřicet nebo pětapadesát. O zuby se chce starat každá poctivě.

Náš tip? Obdarujte ženu poukázkou na dentální hygienu, kde jí chrup dokonale vyčistí, a doma jej už bude pouze opečovávat. Vše, bez čeho se neobejde, najdete v našem balíčku určeném speciálně pro ženy, které se rády starají o svůj vzhled. Čím je péče o chrup náročnější (křivé zuby, snížená manuální zručnost), tím víc se vyplatí pořídit i ústní sprchu, která mezizubní prostory pečlivě vyčistí a nadto masíruje dásně.

Chybu neuděláte ani s elektrickým kartáčkem, jeho výběr je ale samostatná kapitola a provedeme vás jím tady.Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakce Nazuby.cz