Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Andrea: Podstoupím bělení zubů #navlastnikuzi

Úsměv jako z reklamy? Není to nutnost. Ale mít pěkné bílé zuby, to je touhou nejednoho z nás. Testuji většinu novinek, které se dostanou k nám na sklad. Kartáčky, pasty, vody. A jelikož jsem nikdy nebyla s barvou svých zubů zcela spokojená, rozhodla jsem si je po konzultaci s dentální hygienistkou vybělit.

Bělení zubů DentalCare CB
Bělení zubů DentalCare CB

Odstín zubů ovlivňuje mnoho vnějších vlivů, ale svým způsobem i genetika. Zuby nám zkrátka nějaké narostou a často je stálý chrup mnohem tmavší a žlutější než ten mléčný. A pokud se nám barva zubů nelíbí, můžeme zvolit jenom jednu cestu. Spolehnout se na odborníky a podstoupit bělení zubů.

Co mě čeká?

Mou dentální hygienistkou je Lucie Přibylová DiS. z kliniky DentalCare v Českých Budějovicích. Z našeho webu ji už znáte, protože s námi vytváří část odborných článků. Po zhodnocení stavu chrupu, výchozí barvy a konzultaci ohledně výsledného odstínu jsme se rozhodly pro kombinovanou metodu bělení. Čeká mě tedy 14 dní bělení zubů doma a následně bělení v ordinaci během jedné návštěvy.

Nejčastější otázky a odpovědi, ale i sledování celého procesu

Když už něco takového podstupuji, chci vám maximum z toho předat. Z bělení zubů máme často obavy. Nepoškodí mi zubní sklovinu? Budu bojovat s citlivostí? A co výsledky, jsou jisté? I mě odpovědi na tyto otázky zajímaly. Jestli zajímají i vás, sledujte náš Facebookový nebo Instagramový profil. Ode dneška budeme každý den ve stories zodpovídat jednu z nejčastějších otázek o bělení zubů. Budu tam ale popisovat celý proces, své pocity a také stav zubů. Těšit se můžete i na porovnávací fotku před a po, abyste viděli, jakých výsledků lze dosáhnout. A jestli budete mít nějakou doplňující otázku, tak se neváhejte zeptat.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz