Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

Objednejte i z našeho druhého e-shopu Holime.cz za jedno poštovné. Jak to udělat?

KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

Vybělte si zuby v pohodlí domova pomocí bělicích pásků

Patříte mezi osoby, které touží po zářivě bílém úsměvu, ale bělicí pasty se Vám nezdají dost účinné? Velmi snadné použití a viditelné výsledky poskytují bělicí pásky. Bělení s nimi zabere málo času a výsledky můžete pozorovat již po prvním týdnu používání.

Bělení zubů
Bělení zubů

Dosáhněte zářivějšího úsměvu díky bělicím páskům. Jejich použití je snadné, a přitom výsledky můžete pozorovat již po prvním týdnu používání. Skutečný bělicí efekt bělicích pásků zaručují stejné účinné látky, které používání zubaři při profesionálním bělení zubů.

Máte pocit, že bělicí pasty a Vašich zubech nezanechávají žádné viditelné účinky? Bělicí pásky jsou navrženy tak, aby účinné látky udržely v co nejtěsnějším kontaktu s Vašimi zuby. Proto jsou v odstraňování pigmentace zubů mnohem účinnější i než nejlepší bělicí zubní pasty. Některé bělicí pásky mají vysokou koncentraci účinných látek (zejména karbamid peroxid), a tak odstraní i skvrny pod zubní sklovinou. Díky tomu se zbavíte nevzhledného nažloutlého odstínu Vašich zubů.

Jak používat pásky na bělení zubů?

  1. Právě snadné používání je snad největším plusem bělicích pásků. I přesto je ale potřeba, abyste se při jejich používání řídili především přiloženým návodem. Pokud najdete v balení pásky ve dvou velikostech, tak se obecně doporučuje použít větší pásku na horní zuby.
  2. Při aplikaci pásky na zuby dbejte zejména to, abyste se nedotkli lepivé strany s bělicím gelem. Nejlepší je postupovat jako při nalepování klasické náplasti. Páska obvykle přesahuje přes hranu zubů, proto tuto část jednoduše přetáhněte přes kousací plošky zubů a na zadní stranu chrupu.
  3. Jak dlouho pásky na zubech nechat, se dočtete vždy na obalu daného výrobku. Tuto dobu ale nikdy nepřekračujte. Jakmile doba uběhne, pásky ze zubů odstraňte a zuby vyčistěte, abyste odstranili zbývající gel.
  4. Pokud máte citlivé zuby, použijte pastu na citlivé zuby, pokud ne, tak použijte některou z bělicích zubních past s obsahem peroxidu.
  5. Pro opravdu viditelné vybělení opakujte tento postup několik dní po sobě.

Bělicí pásky na zuby dnes již nejsou zcela volně prodejné zejména kvůli vyššímu obsahu účinných látek. Pokud je tedy chcete k vybělení zubů používat, informujte se u Vašeho zubního lékaře nebo dentální hygienistky, kde si případně pásky můžete i objednat. Pro udržení výsledků bělení bělicími pásky na zuby používejte některou z bělicích zubních past od renomovaných značek jako je Swissdent, Opalescence nebo Yotuel. Radost ze zářivě bílého úsměvu si tak budete moci užívat déle. 


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz