KošíkJen 1299 Kč
do dopravy
zdarma
Menu

RECENZE: ústní sprcha Philips Sonicare Power Flosser

Novinek mezi ústními sprchami za poslední dobu moc nebylo. Proto nás potěšila nová cestovní sprcha Philips Sonicare Power Flosser, kterou jsme podrobili našemu testu.

Philips Sonicare Power Flosser

Philips Sonicare Power Flosser

Ergonomie a ovládání
95 %
Funkce
96 %
Příslušenství v balení
92 %
Materiály a provedení
91 %
Výběr náhradních trysek
70 %
Poměr cena/výkon
90 %

U ústních sprch je rozhodující nastavení tlaku vody, který je 5, 8 nebo 10 Bar podle zvolené intenzity. U této sprchy máte na výběr ze dvou režimů čištění – Clean pro běžné použití a Deep Clean pro hloubkové důkladné čištění mezizubních prostor. U obou těchto režimů si můžete nastavit i jednu ze tří intenzit. Nejdůslednějšího režimu dosáhnete kombinací režimu Deep Clean a nejvyšší intenzity. Nejjemnějšího pak nastavením režimu Clean v nejnižší intenzitě.

V balení sprchy dostanete dva druhy trysek – klasickou a inovovanou trysku, která rozdělí proud vody do čtyř paprsků a při čištění tak pokryje větší plochu mezi zuby i podél linie dásní. Velikost nádržky je u cestovních sprch také důležitá. Philips Sonicare Power Flosser má nádržku o kapacitě 250 ml. To je mezi cestovními sprchami nejvíc, což sice zvýší celkovou hmotnost sprchy, ale oproti tomu vystačí na celé jedno čištění. Sprcha patří rozměry k největší ve své kategorii. Na její hmotnosti to až tolik znát není, ale jakmile ji naplníte vodou a máte se sprchou manipulovat už je to znát. Sprchá má matný povrch a příjemný vystouplý horní okraj, o který se zapře ruka při držení. Zároveň je vrchní část příjemně úzká, takže jí pohodlně udrží i menší ruka. Tryska je otočná, takže sprchu můžete držet pořád stejným způsobem při čištění zubů z různých úhlů. Stačí si tryskou pootočit. Pro nastavení režimu máte samostatné tlačítko, stejně tak pro nastavení intenzity režimu. Obě tlačítka jsou pevná a dobře se ovládají. To samé platí i o zapínacím tlačítku. Speciální tryska Quad Stream rozdělí vodní paprsek na víc částí a pokryje tak při čištění nejen mezizubní prostor, ale i dásně. Tato novinka od Philips Sonicare vypadá opravdu dobře – a to designem i funkcemi. Proto si cestovní ústní sprcha Philips Sonicare Power Flosser v naší recenzi vysloužila velmi slušných 91 %.
  • Větší nádržka
  • Příjemný matný povrch
  • Více možností nastavení
  • Speciální tryska
  • Vyšší pořizovací cena
91 %celková známka

Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odbornice na dentální produkty,

redakce Nazuby.cz